Par mums

Jūsu labā esam sākuši strādāt 2016. gada marta.

Esam uzņēmums, kurš mērķtiecīgi iet uz savu izcilību. Ar pirts starpniecību, palīdzēt jums uzlabot un saglabāt pēc iespējas ilgāk veselību, možu garu, kā arī izraisīt vēlmi apmeklēt pirts procedūras. Palīdzēt izvēlēties vispiemērotākās  preces, lai katrs jūsu apmeklējums būtu kas īpašs.

Tāpat, mūsu mērķis ir stipra ģimene Latvijā, kas arī ir sasniedzams ar pirts starpniecību. Pirts apmeklēšana ir ģimenes pasākums, viens no ģimenes saišu stiprināšanas elementiem! Par šo mēs bieži runājam Facebook, linkedin, un runāsim arī šī internetveikala blogos.

Šis, jaunā dizaina internetveikals, ir spilgts apliecinājums tam, ka jums interesē ne tikai piedāvātā produkcija, bet arī atbalstat mūsu ģimenes vērtības kursu. Soli pa solim, ar jūsu palīdzību, mēs būvējam un būvēsim savu ideālo ģimeni.

Populārākās kategorijas

Īpašie piedāvājumi

PIRTS TĒJA AR BAGĀTU DABISKO SASTĀVU

3.99
Pirms pirts tēja palīdz maigi izsildīt organismu un sagatavot to pēršanās procedūrām, kā arī veicina svīšanu. Between steaming, tea helps to balance the body's internal environment and remove impurities. After sauna procedures, it enriches the body with the necessary substances and improves well-being. Sastāvdaļas: āboliņa ziedi, liepu ziedi, ugunspuķes lapas, auzu skaras, bērzu lapas, lazdu lapas, asinszāles laksti, aveņu lapas. Ārstniecības augi tējas dzeriena maisijumam vākti bioloģiski sertificētās teritorijās dabīgā vidē.

Biohumus

0.70
Biohumus grown by earthworms themselves. 0.70 cents per liter

Soap with the scent of lily of the valley

3.35
This unique soap is made from 100% natural vegetable oils. This in turn pleases people with allergic reactions to chemical impurities. Aesthetic and tasteful packaging has been thought of!