Aprīkojums

Sveiki!

Nedēļa jau rit pilnā sparā! Visi esam darbos līdz ausīm, un laika deficīts ir jūtams, bet tas izraisa gandarījumu. Kad sāksies brīvdienas, būs labi padarīta darba sajūta, un varēsim nodoties atpūtai ar visu sirdi un dvēseli!

Tūlīt sāksim “atkal” likt jaunās preces veikalā. Esmu tās jau redzējis, kā vienmēr skaistas un vajadzīgas katrai pirtiņai. Apakšā varat redzēt bildes – ekskluzīvi! 🙂 Bet protams, arī visas pārējās preces ir ļoti vajadzīgas un noderīgas jebkurai pirtiņai un arī vannas istabai.

Nu jau kādu brīdi, mūsu arsenālā ir šāds pirts ķipītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/nerusejosa-terauda-pirts-kipitis-5l/. Jau bildē tas izskatās, kā no labākajiem Parīzes katalogiem :), bet tie, kuri ir paņēmuši, nespēj novērst skatienu, kur nu vēl sākt lietot.

Mūžam nemainīgas vērtības, aromātiskie sāls bloki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-citrons/. Paņem vairākus, dažāda aromāta blokus, un būsi “pirts karalis”. Būs tikai jāvēlas, kādu aromātu vēlēsies baudīt, un uz priekšu, uz citrusa augļu valstību! 🙂

Un lai nostiprinātu savu pārliecību par dzīves visskaistākajiem mirkļiem, sev tuvumā noliec šādu aromātisko spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-laimei/. Kad modīsies no rīta, šī mazā, mīļā dāvaniņa, Tev vienmēr atgādinās, ka šodien Tev ir jābūt LAIMĪGAM/LAIMĪGAI!!! 🙂

Nu ko, gaidām brīvdienas un esam LAIMĪGI!!!!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *