Labai noskaņai

Veido savu vasaru!

Pirmdienas rītā, aizejot uz darbu, Alberts bija ļoti apmierināts. Nedēļas nogale izvērtās tik aktīva, ka tā vien gribējās ātrāk nokļūt darbā, paņemt atslēgu un skrūvēt kādu tehniku. Kā jau parasti saka – no atpūtas ir arī jāatpūšas, bet šoreiz tās astotās dienas nebija!

Šajā nedēļas nogalē, bija fantastiski svētki, Ievai dzimšanas diena un vieni no skaistākiem svētkiem – MĀMIŅDIENA! Tad nu tika izstrādāts nedēļas nogales plāns, savienot abus svētkus un svinēt pie viņiem mājās! Protams, Albertam pirtiņa vairs “baigo” sajūsmu neizraisa, bet draugiem un radiem gan, tie to vien gaida, kad tiks uzaicināti uz pirtiņu. Tika norunāts, ka sestdien visi pabraukās apkārt, aizbrauks līdz jūrai, iebrauks kādā parkā, bērnus aizvedīs uz atrakcijām, var būt, spontāni, pa ceļam vēl kaut ko izdomās. Bet svētdien, tad tā mierīgāk, pa māju, dārzu. Iekurinās pirtiņu un Alberts, kā jau vienmēr, visus kārtīgi nopērs.

Daudz nedomādams, bet izpildot ierasto rituālu, Alberts iegāja pirtiņā un sāka pierakstīt tās preces, ko pasūtīt no veikala www.istaspirtslietas.lv. Protams, primārais  bija slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Ja jau iet pirtī, tad šī prece mēdz beigties, tādēļ gandrīz katrā iepirkšanās reizē, Alberts paņem kādu slotiņu. Eh, sievai dzimšanas diena, tad jau noteikti ir jāatgādina, ka tā ir viss brīnišķīgākā būtne viņa dzīvē, un jāuzdāvina mazs, bet ļoti mīļš spilventiņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-briniskiga-sieviete/.

Par cik no lielām lietām Albertam viss jau bija iegādāts, tad viņš tikai atvēra sadaļu “”LABAI NOSKAŅAI” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, un grozā iemeta pāris “Aroma sāls blokus”, pāris eļļiņas, un pirts gariņus https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Ātri noformēja pasūtījumu, un piektdienas vakarā prece jau tika saņemta. Spilventiņš tika pasniegts mājas daiļavai, bet pārējais aizceļoja uz pirtiņu.

Gāja jau “ellīgi karsti”! Sestdien izbraukājušies, izstaigājušies, vakarā dārzā ilgi nevarēja nosēdēt. Visi bija tā noguruši, ka pieņēma lēmumu, ātri iet gulēt, lai nākošajā dienā, no sirds izbaudītu pirtiņu. Tad nu svētdiena pagāja pirts un dārza zīmē. Alberts bija tā nomocījies ar šo atpūtu, ka vakarpusē jau sapņoja par atpūtu darbā. Katrā gadījumā, šīs divas dienas būs tās, kuras visi klātesošie atcerēsies vēl ilgu laiku. Un es varu derēt, ka vēl ziemā, sanākot visi kopā, ar platu smaidu atcerēsies māmiņdienu!!!

Bet tas nenozīmē, ka Tu esi visu palaidis garām! Nē, vasara tikai ir sākusies, un Tev ir iespēja to piepildīt ar fantastiskām atpūtām un kolosālām atmiņām. Ņem šo stāstu par piemēru, sapērc nepieciešamo visforšākajā veikalā www.istaspirtslietas.lv, un atdzīvini savu pirtiņu!

Veido savu vasaru tā, lai visu gadu būtu patīkamas atmiņas.

Es zinu, Tu to vari!!!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *