Bez kategorijas

Pēcjāņu noskaņojums

Alberts sāka saprast, ka ir atguvies no Jāņu svinēšanas. Viņš gan pats smējās par šādu formulējumu, bet tā bija īstā patiesība. Te ar dzeršanu bija maza saistība, tik cik alus Jāņos, un varbūt kāds “štimmīgāks” graķītis. Bet lielākā “atjēgšanās”, saistīta ar ieiešanu atpakaļ dzīves ierastajā rutīnā. Kā mēs zinām, tad pēc skaistiem un labi pavadītiem svētkiem, tā atgūšanās ir tāda pagarāka. Nu lūk, Alberts tikai šodien sajuta darba dunu, un prieku no tā. Viņš sāka just, ka vēlas plānot visu nedēļu, vēlas pastrādāt pie mājas darbiem, un varbūt, ar Ievu pasēdēt divatā pirtiņā, baudīt tikai viens otra klātbūtni. Bez draugiem, radiem – bez neviena. Ja tā padomā, kad pēdējo reizi viņi bija kopā tikai divatā? Noteikti ir sakrājies pārrunājamas lietas, bet tām ir vajadzīga atmosfēra, viņu atmosfēra!

Jā, tā arī darīs, nedēļas nogale būs tikai viņu! Un neskatoties uz pagājušās nedēļas karstumu, viņi šo laiku pavadīs kopā un sāks ar savu mīļo pirtiņu! Alberts izstāstīja Ievai savu ideju, un tai acis iegailējās. Jā, viņa pati jau grasījās piedāvāt šādu ideju, jo arī vēlējās pabūt divatā ar vīru bez liekām domām, acīm un galvenais, izrunāties par sasāpējušo!

Sacīts, darīts! Alberts paņēma savu leģendāro piezīmju blociņu ar uzrakstu www.istaspirtslietas.lv un gāja uz pirti, lai saprastu, kas ir jāpiepērk karaliskām brīvdienām. Neilgi pirms svētkiem, viņi bija nopirkuši un uzstādījuši kārtīgu dušu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-23-litri/, bet tā īsti nebija to izbaudījuši. Nu jā, Jāņos sanāca notestēt, bet tā tikai, bars cilvēku un domas arī citas. Ciemiņi gan slavēja, ka pēc karsēšanās var sev uzliet kārtīgi ūdeni. Nu tad, šajā nedēļā ir jāizbauda kārtīgi, kā tas strādā.

Alberts, ļoti rūpīgi, “izstaigāja” “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ kategoriju. Viņš labi zināja, kādas smarža pirtī vislabāk Ievai patīk, un kādas nepatīk. Grozā ielika pāris pirts medus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-karkadi-alveju-upenem/, ar ko kārtīgi ieziest Ievas skaisto augumu, un ļaut arī sevi ieziest. Vispār, viņam arī ļoti patika šie pirts medi, jo miesa vēl stundām ilgi jutās pateicīga par šādu viņas palutināšanu. Un, kas var būt labāks, ja maigas rokas klāj tavu ķermeni ar šādu pirts medu… Aiz lielas sajūsmas, no šīs domas, Alberts ielika grozā no visiem mediem pa vienam, un nosmējās: “Lai krājas “iekšējās rezervītes””. 🙂

Viss pārējais viņiem tā kā jau bija sagādāts, tādēļ viņš atvēra sadaļu “Aromātiskie spilventiņi” un iegādājās pēdējo preci šajā nedēļā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai/, ko pasniegt kā mazu mīlestības apliecinājumu.

Es domāju, ka šai ģimenei, nedēļas nogale būs izdevusies, un pāris asumu arī nolīdzināsies. Ja nu Tu arī domā par šādu pasākumu, tad atceries, visu ko Tev vajag, ir kārtīgs blociņš, kladīte ar uzrakstu www.istaspirtslietas.lv

Lai izdevusies šī nedēļa, un tiekamies veikalā pie letes!!! 🙂 🙂 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *