Labai noskaņai

Briest nopietns pasākums

Ņemot vērā, ka Alberts bija arī profesionāls pirtnieks, tad ik pa laikam, pie viņa pieteicās arī kāds kaimiņš, kāds kaimiņu kaimiņš, un vienkārši klusā telefona informētais. Kad gribētāji bija “nokomplektēti”, ģimene pārslēdzās uz darba nedēļas nogali. Ieva bija atbildīgā par organizatoriskiem darbiem, par viesu sagaidīšanu, par ēdieniem un dzērieniem, bet Alberts, ar vēl lielāku rūpību gatavojās kārtīgam pirtnieku darbam.

Protams, lauka gaitā, esam ar Albertu tā sastrādājušies, ka šis pasākums priekš mums, kā veikala, arī ir īpašs. Ja nu kādreiz kaut kas nav vai aizmirstas ielikt, tad gatavošanās šādiem pasākumiem, ir visnopietnākā un atbildīgākā, te visam ir jābūt nostrādātam uz TIP TOP! Tādēļ jau pirmdienās atskan zvans ar tekstu:

  • Sveiks! Man nedēļas nogalē ir klienti, sarakstu nosūtīšu jau vakarā, un būtu labi, ja to saņemtu trešdien, vēlākais ceturtdien.
  • Sarunājuši, rīt ķeršos klāt komplektācijai, un ceru, ka vēlākais, trešdien no rīta nosūtīšu.

Un šajā posmā, man pašam sāk likties, ka es lieku kādu svarīgu eksāmenu. Katru dienu mācos, apkalpoju klientus, komunicēju ar piegādātājiem, ražotājiem, vienā vārdā strādāju – mācos. Un te pēkšņi zvans no Alberta – EKSĀMENS!

Kad atnāk saraksts, pēc tā var redzēt, ka Alberts ir skrupulozi gājis cauri katrai sadaļai, domājis par katru preci, par katru klientu. Pirmās vienmēr ir pirts slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Tās tiek pasūtītas dažādas, pa vairākām uzreiz, pat Lauru lapu pirtsslota arī tiek pakota. Un kādēļ nē, ja ir vēlme pamēģināt? Bet varbūt, jau sen ir mēģināts, un ir iepaticies. Šādās reizēs arī dvieļi https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/dvieli/ tiek sūtīti. Ievai patīk, ka uz galda var uzklāt ko latvisku, ko skaistu. Un protams, arī klientiem slaucīties lina dvielī – patīkami un latviski.

Ļoti tiek piedomāts pie pirts atmosfēras. Tādēļ sadaļa “LABAI NOSKAŅAI” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ tiek kārtīgi izpētīta un sapirkts nepieciešamais inventārs. Aromātiskais pirts gariņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-pirts-garins/, tas ir karalis šādās reizēs. Tas ir iepakots skaistā lina sainītī, ar tik smaržīgiem augiem, ka uzlejot ūdeni, tas sāk smaržot pēc īstas Latvijas. Dažādi gaisa aromatizētāju, ēteriskās eļļas, saunas aromatizatori, viss tiek pielasīts pēc klientu vēlmēm un vajadzībām. Protams “PIRTS CEPURES” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, tās arī netiek apietas. Bieži vien gadās, ka pie Alberta atbrauc vesela ģimene ar bariņu bērnu, tādēļ pasūtījumā, vienmēr ir kāda bērnu cepurīte https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-delfinins-2/, ar fantastiskiem dzīvnieciņiem vai puķītēm. Eh, kad Alberts dalās ar stāstiem, kā bērni smaida un acis iemirdzas, kad viņam uzvelk šādu cepurīti. Ļoti bieži sanāk, ka cepurīte aizceļo kopā ar bērnu, jo viņš nekādi nevēlas no tās šķirties, tādēļ Alberts to arī uzdāvina.

Vai nav fantastisks pasākums? Eh, ir jāpiesakās pašam arī pie Alberta uz procedūrām! Interesanti, pieaugušajiem viņš arī dāvina cepurītes? Es kaut ko noteikti izvēlētos! 🙂

Jūsu internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *