Bez kategorijas

Gatavošanās Jāņiem

Albertam bija sākusies ļoti spraiga nedēļa. Darbā daudz bija jāpabeidz, jo vairāku projektu beidzamais termiņš bija Jāņi. Tādēļ viņš agri cēlās un vēlu nāca mājās. Bet, visā šajā skrējienā, viņam spēku deva fantastiska domu. Tūlīt būs brīnišķīgi svētki – Jāņi. Viņš varēs atpūsties, varēs izbaudīt paveikto darbu augļus, varēs pasēdēt pirtiņā ar mīļoto Ieviņu, ar sabraukušiem radiem, draugiem. Eh, domājot visas šīs domas, adrenalīns ieplūda asinīs, un rokas sākas darboties ātrāk un ātrāk.

Šādā darba dunā, kad rokas automātiski veica ierastās darbība, Alberts aizpeldēja līdz savai mīļajai pirtiņai. Viņš iedomājās, kā Ieva to pērs ar bērza pirts slotu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eames-plastic-side-chair/. No sākuma maigi laidīs pāri visam ķermenim, lai tas sasilst un atslābinās. Lai savilktie muskuļi kļūst brīvi. Obligāti palūgs, lai kādā brīdī, lietā liek bambusa pirtsslotu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, pēdējā laikā tā viņam bija ļoti iepatikusies, tādēļ, pie saviem draugiem www.istaspirtslietas.lv, viņš bija iegādājies piecas vienā reizē, un katru, kas nāca uz pirtiņu, centās “uzsēdināt” uz šīm sajūtām. Daudziem arī patika un labprāt ļāvās šai procedūrai.

Par cik, uz svētkiem bija paredzēts kārtīgs saiets, Albertam ienāca prātā doma, ka ir jāpapildina inventārs. Mājās sen tika izmantots šāda koka reste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-reste-pirtij-045×1-5m/, ko uzlika uz lāvas, un mierīgi varēja sēdēt. Bet, kad sabrauca daudz viesu, tad šāds inventārs vienmēr bija par maz, un vajadzēja kaut kā izlīdzēties ar ko citu. Tādēļ tika nolemts, ka veikalā nopirks vēl trīs “Paklājus – sēdekļus” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/paklajs-sedeklis/, tā lai visiem pietiktu. IT sevišķi, ka kopā ar Ievu, viņi jau sen “meta aci” uz šādu pirts papildinājumu, bet vienmēr atlika uz vēlāku laiku.

Protams, domājot par visu šo, Alberts automātiski iegāja sadaļā “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, un sāka domāt, ar ko lai palutina ieradušos viesus. Sadaļā tik daudz dažādu eļļu, aromātu, Pirts medi, kuri Ievai tik ļoti patika, ka viņam noteikti kaut kas ir jānopērk, interesanti jāiepako, un jāpasniedz tā, it kā tas būtu gabaliņš no mēness…

  • Albert, vecozēn, ar Tevi viss kārtībā? – atskanēja kāda balss. – Tu jau desmit minūtes, kā stabs stāvi un nekusties.
  • Aizdomājos – atbildēja Alberts un nodomāja: Jā, atpūta nenāks par sliktu!
  • Atkal domā par savu Ievu un pirti… – tālumā dzirdēja kā kolēģi “velk uz zoba”.

Ja Tev ir līdzīga situācija, un Tu to vien dari, kā sapņo par pirtiņu, tad sagādā sev šo prieku. Nosvini skaistos svētkus – PIRTIŅĀ. Kā vienmēr, mēs Tev ar inventāru palīdzēsim. Ver vaļā veikalu www.istaspirtslietas.lv, saliec vajadzīgās preces grozā, pasūti un gaidi piegādi!

Jā, tik elementāri!

Jai Tev fantastiski Jāņi!!!

Tavs veikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *