Aromātiskie spilventiņi

Romantiska nedēļas nogale

Alberts bija noguris, bet varen priecīgs par padarīto darbu. Pirtiņa bija savesta kārtībā, un varēja atkal nests inventāru iekšā un salikt pa vietām. Pa vakariem, divas nedēļas kārtīga darba nu rezultējās, ne tikai ar fantastisku sajūtu, bet pati pirtiņa nu atkal kalpos visu cauru gadu. Darbs paveikts, un Alberts ar neslēptu gandarījumu sēdēja uz lāvas un skatīja katru stūrīti, katru akmeni un katru dēlīti. Smaids nezuda no viņa sejas.

Vēl tikai viss jāsakārto, tur gan Ieva nāks palīgā, bet jau galvā ir plāns – nedēļas nogalē noteikti tiks kurināta pirtiņa! Abi ar Ievu bija sapratuši. Viņi sen nav bijuši divi vien, viens otram, bez stresa, bez rutīnas, tādēļ šī nedēļas nogale būs tikai viņu. Abi kā jaunības dienās, baudīs viens otra klātbūtni un pirtiņu.

Lai šāds pasākums būtu ideāls, Alberts gāja jau iemīto taciņu. Viņš paņēma planšeti, un vēra vaļā internetveikalu www.istaspirtslietas.lv lai sapirktu nepieciešamo. Pirmais, jau automātiski, viņš vēra vaļā sadaļu “AROMĀTISKIE SPILVENTIŅI” un grozā ielika spilventiņu “Bumbulītis” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-bumbulitis/. Ieva vienmēr bija sajūsmā par šādu dāvanu. Tā ļoti ilgi smaržoja pēc īstas vasaras, un tādēļ arī ziemā šādi spilventiņi bija ļoti gaidīta dāvana. Jo tieši ziemā, pačubinot un pasmaržojot šo spilventiņu, Ieva vienmēr atminējās vasaras skaistos mirkļus, kurus pavadīja kopā ar Albertu. Un viens no šādiem mirkļiem, tika gatavots uz nedēļas nogali… Tas būs mirklis, kurš dos spēku visam gadam…

Ievai ļoti patīk, kā smaržo piparmētra, tādēļ Alberts nolēma iegādāties aroma sāls bloku ar piparmētra smaržu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-piparmetra/, un likt pirtij smaržot sievai patīkamā smaržā. Ielicis grozā vēl pāris ēteriskās eļļas, viņš atvēra sadaļu “PIRTS DRĒBES” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/. Jau ilgāku laiku, viņš “meta aci” uz cepuri “Pirtnieks” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/, nu bija tas svētlaimīgais brīdis, kad varēja sevi palutināt, un to iegādāties.

Alberts nebūtu Alberts, ja par sievu nedomātu kā par sievieti. Tādēļ grozā ielika arī “Saunas dvieli sievietēm” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/, kas uz Ievas ķermeņa izskatīsies fantastiski! Un kas var būt labāk kā, apdāvināt sievu un pašam no tā “pamielot aci”.

Kā redzi, Alberts jau ir izplānojis nedēļas nogali. Bet Tu? Vai Tev jau ir plāni? Ja nu domā par pirtiņu, tad neatpaliec no Alberta! Ņem planšeti, ver vaļā www.istaspirtslietas.lv un sagatavojies kārtīgam pirts apmeklējumam.

Lai Tev izdevusies šī nedēļa!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *