Aprīkojums

Pirts “uzfrišināšana”

Viņi beidzot bija nobrieduši! Alberts ar Ievu ķērās klāt pirtiņas mazajam remontam. Vasara ir labs laiks, lai piestrādātu pie pirtiņas, tā teikt – uzfrišinātu. Vasarā vairāk ir jābauda saule, upes, ezeri, galu galā jūra, tādēļ ir iespēja pirtiņā salabot labojamo, pieskrūvēt skrūvējamo, un nopirkt pērkamo 🙂 .

Alberts jau nedēļas nogalē sāka taisīt lielo pirts revīziju. Aplūkoja visas preces, novērtēja to stāvokli, un piezīmēja savā bloknotā, kas ir jāiegādājas no jauna, kas ir jāpielabo, bet no kā ir jāatvadās. Preces, kuras bija labas, Alberts kārtīgi sapakoja un salika garāžā. Preces, kuras varēja vēl lietot, bet vajadzēja pielabot, tās viņš ienesa savā darbnīcā, bet visu pārējo, bez žēlastības krāva vienā dārza stūrī. Protams, tas bija tikai sākums, jo pirtiņa pilnībā ir jāatbrīvo, lai ar savu čomu Gunāru, varētu pielabot visu labojamo. Ziniet, kā mūsu senči, vasaras laikā pielika roku mājai, lai to uzturētu kārtībā.  Tā arī Alberts, katru vasaru taisīja revīziju pirtiņai, lai visu nākamo gadu, varētu to kvalitatīvi lietot.

Bet, kur šajā stāstā ir pati sāls? Albertam, darot visus šos darbus, līdzi vienmēr ir blociņš ar uzrakstu www.istaspirtslietas.lv, kurā viņš ieraksta tās preces, kuras vajag nopirkt, pasūtīt, atjaunot. Tādēļ sadaļa “Pirts piederumi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/ un “Aprīkojums” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/, šajā brīdī ir ļoti aktuāls un vajadzīgs. Spaiņi, bļodas, ķipīši, viss šis tiek pārcilāts, saprasta nolietojamības pakāpe, salīdzināts ar veikala piedāvājumu, un vajadzīgais pasūtīts. Katrā gadījumā, mums ar Albertu ir daudz darba priekšā. Vasara, vasara ir domāta, lai kārtīgi sagatavotos sezonai.

 Ja nu Tev arī ir šāda ideja, ievies blociņu ar nosaukumu www.istaspirtslietas.lv un ķeries klāt darbiem! Bet, ja Tev jau viss ir kārtībā, un vēlies izbaudīt pirts priekus, arī Tev mēs varam palīdzēt. Veikalā iepērc visu sev nepieciešamo, un baudi pirti no sirds. Mazs ieteikums no mūsu puses. 🙂 Vasarā miestiņš ir gardāks par gardu, Jāņi arī nav aiz kalniem. Kā būtu, ja Tu sevi palutinātu, un alutiņu baudītu no īstiem ozolkoka kausiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/? Kas par gardumu!!! 🙂

Lai izdevusies šī nedēļa!

Baudām vasaru, gatavojamies sezonai un kurinām pirtiņu!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *