Aprīkojums

Pavadītās brīvdienas

Uh, kas par svētkiem izvērsās Albertam un Ievai. Radi jau sabrauca piektdienas vakarā, mājas nojumē tika uzklāts galds, blakus iekurināts mangālis un jautras čalas varēja sākties. Ik pa laikam, Alberts salika uz šķīvja tikko ceptu gaļu, desiņas, kā arī Ieva mainīja salātu bļodas, kad tās tukšojās. Skatoties uz šo visu, galvā bija frāze no filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”

– Sievasmāt, būs tāda zacenīte –

Un tā arī bija, pie šāda galda, šādā atmosfērā, tie kas paņēma līdzi miestiņu vai ko stiprāku, un to dzēra no Alberta laipni piedāvātajiem kausiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/, tie kļuva tikai jautrāki, bet turēja līdz visām sarunām, jokiem, dziesmām un līksmībai.

Otrā dienā bija izdomāta ekskursija un pēcpusdienā, kārtīgs pirts apmeklējums. Aizvakar jau saņemtais pasūtījums no www.istaspirtslietas.lv bija jau ienests pirtī, bet neizpakots. Kamēr viesi no rīta vēl gulēja, Alberts piecēlies ielavījies pirtiņā, gribēja sakārtot visu tā, lai atbraucot atpakaļ varētu ātri iekurināt un sākt procedūras.

Piegājis pie noliktās paciņas, sāka to vērt vaļā. Šis bija tas brīdis, kad Alberts atļāvās nopirkt ozola ķipīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-kipis-ar-koka-rokturiem-ar-vaku-35l/. Viņš vienmēr tādu ir gribējis, bet vienmēr atlicis uz vēlāku laiku. Tagad nu tas stāv pirtiņā, un šovakar varēs mērcēt pirts slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/ “pa šiko”. Arī šī prece bija atnākusi no www.istaspirtslietas.lv. Radu daudz, katram savas vēlmes, kāds vēlas ārstniecisko pirtsslotu, kāds ozola, kāds nekas nav jutis “bambuseni” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Tad nu šodien pa pilnu programmu.

No plaukta viņš noņēma sen iegādātu, bet sen aizmirstu smilšu pulksteni https://istaspirtslietas.lv/Produkts/smilsu-pulkstenis-pirtij/, tas noderēs laika kontrolei, ja nu kāds “baigi” būs aizrāvies, un nolika to klāt pie visām mantām. Pēkšņi atcerējās, ka mājās, vienā plauktā, stāv visas kādreiz iegādātas pirts cepures  https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/. Tās ir ļoti svarīgas, un radu bērniem arī būs savas cepurītes https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/. Pārlaidis acis visapkārt pirtiņai, Alberts bija gandarīts. Viss ir sagatavots, viss ir sapirkts, lai vakarā būtu kārtīga atpūta, un brīvdienas pavadītas tā, lai būtu ko atcerēties vēl ilgu laiku?

Vai Tev interesē, kā viņiem gāja? Jā? Teikšu tā, man kā šī raksta “uzbūrējam” ir skaidrs, ka šīs brīvdienas bija kolosālas, un vēl ilgi klejos leģendas radu starpā, par šo dienu fantastiskiem piedzīvojumiem. Bet, man ļoti interesē, vai Tu vari uzburt sev, saviem radiem, draugiem, kaimiņiem šādu atpūtu? Vai vari? Ja vari, tad mēs apsolām, ka Tevis izvēlēto inventāru, nosūtīsim pēc iespējas ātrāk, lai vari noorganizēt šādu pasākumu!

Jā, rītā uz darbu! Jā, rītā jāsāk strādāt! Bet tas jau nav pasaules gals! Dzīve turpinās, un brīvdienas te pat, te pat, pēc četrām dienām!

Galvu augšā, un pierādām Albertam, ka mums ir tik pat labi, ja ne labāk.

Lai izdevusies šī nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *