Labai noskaņai

Gatavošanās svētkiem

Albertam un Ievai, ro rīta pamostoties, bija ļoti labs garastāvoklis. Nedēļas nogalē ir 4. maija svētki, un tie ir jau saplānoti. Pie viņiem, piektdienas vakarā, sabrauks radu saime, un visa nedēļas nogale, paies jautrās čalās, spēlēs, pirts apmeklējumā, un protams, svētku svinēšanā. Par cik abi bija ļoti viesmīlīgi, tad sen jau bija sapratuši, lai šāds “tusiņš” izdotos, ir nedaudz jāpastrādā un jāsagatavojas. Te nu viss bija jau noslīpēts līdz nevainojamībai, Ieva domāja par galdu, stādīja sarakstus ar iepērkamo pārtiku, augšistabā klāja gultas un kārtoja māju. Nekas īpašs, bet šī nedēļa viņai paies tādā “vieglā stresa skrējieniņā”.

Bet Alberts, Alberts kā jau vīrieša cilvēks, tur pieskrūvēt to, tur izvilkt šo naglu, rītā iesist atpakaļ, nu visu kā Ieva vēlas. Un kad sievas vēlmes “līdz kaklam”, iešmaukt pirtiņā, un padomāt, ko vajadzētu piepirkt, lai viesi būtu apmierināti.

Pirmā doma, kas ienāca prātā, aplūkot kā ir ar pirts slotām. Tās bija pietiekoši, bet bambusa slotiņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/ bija jau kārtīgi palietota, tādēļ Alberts atvēra piezīmju blociņu un ierakstīja “bambusene”. Ar šo ierakstu oficiāli tika atklāta iepirkšanās pirts vajadzībām. Protams, viņš nespēja pārlēkt sadaļai “Aromātiskie spilventiņi” un neviļus pierakstīja: “Ieviņai Mīļajai sieviņai” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-sievinai/.

Svētki, tas ir pateicīgs laiks, kad sevi palutināt ar sen kāroto mantu. Viņam ļoti garšo alus, un vēl labāk, ja var to baudīt no skaistiem alus kausiem, tādēļ blociņā ierakstīja “Koka kausu komplekts no ozola” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/ un pievilka trīs treknas jautājuma zīmes.

Gribēja plānot tālāk, bet šo nodarbi iztraucēja ļoti pazīstama, bet vēl aizvien mīļa balss – Albert, kur Tu esi pazudis? Man lielais galds ļurkājās! Atnāc sataisi! –

Alberts cēlās un nāca uz mājām, bet sirdī juta apmierinātību, beidzot arī viņa atbildības zonā bija jūtams progress. Kādā brīvā brītiņā vēl ieskries un padomās ko vēl vajag pasūtīt, tad varēs piesēsties pie datora, atvērt www.istaspirtslietas.lv un pasūtīt visu nepieciešamo, lai nedēļas nogalē varētu sākt svinēt svētkus.

Ja Tev ir šāda pati doma, svētkus svinēt mīļā sabiedrībā un pirtiņā, tad nevelc garumā, pasūti nepieciešamo inventāru un ļaujies fantastiskajiem svētkiem un karaliskai atpūtai!

Lai priecīga šī pirms svētku nedēļa!www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *