Ķipīši, karotes, kausi

Čiv!

Ar nelielu nokavēšanos, bet tomēr, atnācu līdz jums! Bet tam ir iemesls. Pēc vakardienas izcilā basketbola – pārējā informācija nebija uztverama! J:) Zvaigznes tā ir sastājušās, ka šis gads ir, Latvijas sporta gads, ar ko arī visus apsveicu! Cerēsim un ticēsim, ka gūsim vēl fantastiskas uzvaras emocijas. SARAUJ LATVIJA!

Bet nu, kalendārā rāda, ka šodien ir pirmdiena, un ir daudz darāmo darbu. Kā es smejos, noliktavā ir daudz jaunu, noderīgu un skaistu preču, bet veikalā nav laika izlikt. 🙂 Tad nu šī ir tā nedēļa, kad esam sākuši “atrādīt” savus jaunumus. Esam jau pāris produktus ielikuši un turpināsim tādā pašā garā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/nerusejosa-terauda-pirts-kipitis-4l/. Lielākais un patīkamākais jaunums ir tāds, ka būs dažas preces ar “iepazīšanās cenu”. Šie produkti netiks likti pie “AKCIJĀM”, bet kādu laika sprīdi, tiem būs pazemināta cena. Kā jau vienmēr atgādinu, Tev obligāti, vismaz vienu reizi nedēļā jāienāk pie mums ciemos un jāaplūko jaunumi, atlaides un sev papildināmās preces!

Bet, protams, jaunumi paliek jaunumi, bet iesāktās un tradicionālās vērtības arī ir jāievēro. Šonedēļ atkal ir jaunas akcijas cenas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ uz dažādām noderīgām precēm. Ja Tu papētīsi šo sadaļu, kāda no tām precēm Tev noteikti ir vajadzīga. Nekautrējies un izmanto izdevību, kad pasūti vajadzīgo, grozā noteikti arī ieliec kādu no “akcijas preces” sadaļas – ja ne šajā nedēļā, tad nākamajā noteikti noderēs!

Piemēram, pirts medus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-lavandu-strutenem-eikaliptu/. Produkts ir tik labs, ka tam ir tendence beigties pašā nepiemērotākajā brīdī. 🙂 Lai tā nenotiktu, pasūti jau tagad, uz plaukta pieliec klāt pie jau lietotā, un baudi šo apziņu – man ir vēl viens pirts medus, nav par ko uztraukties!

Lina halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/. Nu jau septembris pie loga, un drēgnums jau sāk līst pa šķirbām. Lai šo “dabas parādību” vēl attālinātu, lieliski noder šāds lina halāts. Ne tikai pēc pirts procedūrām, bet arī mājās ar šādu komfortabli staigāt. Uzsvied uz pleciem un jūties komfortabli!

Lai ko arī Tev vajadzētu iegādāties, papildināt vai nomainīt sev vai pirtiņai, Tu atverot mūsu internetveikalu www.istaspirtslietas.lv to viegli vari izdarīt. Bet mēs parūpēsimies, lai savu pasūtījumu, Tu saņemtu pēc iespējas ātrāk!

Nāc un iepērcies!!! 🙂

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *