Ķipīši, karotes, kausi

Sveicieni mazajā piektdienā!

Šodien var nedaudz atpūsties, iedzert kādu glāzīti vēsa miestiņa un padomāt, ko un kā turpināt darīt. Nedēļa spraiga, ar daudz darāmiem darbiem, un ar labiem piedāvājumiem tieši jums. Tie, kas mums seko līdz, jau zina par jaunajām precēm, un par to skaistumu un praktiskumu. Es ļoti ceru, ka vairāki, jau šīs nedēļas beigās, varēs pielietot iegādātās preces un sniegt pirmās atsauksmes!

Mūsu piedāvājumā ir parādījies VARŠS, vara produkcija. Līdz šim, nekad nav bijusi iespēja, piedāvāt produkciju no vara. “Uz aci” raugoties – spīdīgi un skaisti. Lietošana arī, diezgan parocīga un “vienkārša”.

Kamēr lieku produkciju veikalā, man ļoti iepatikās šis ķipītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/vara-pirts-kipitis-4l-melns/ – elegances iemiesojums! J Cik, tomēr, melnā krāsa var būt skaista un eleganta?!! Tā vien gribas, nolikt redzamā vietā, lai visi apbrīno un jūsmo. Bet nu, būsim piezemētāki, nav jau Rembranta glezna. Šāds skaistums ir arī jālieto, un tā “pa nopietno” – efektīvi! Kaut vai noliekot pie krāsns, bet ar kausu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/vara-pirts-kauss-melns/ uzsviež kārtīgu garu. Nevaru vien beigt sajūsmināties un novērst acis no šīs elegances…

Ir arī kāds pārsteigums, vismaz priekš manis. Ilgi nespēju noticēt, ka šis ķipītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/nerusejosa-terauda-pirts-kipitis-4l-2/ ir tik lēts! Man jau nu liekas, ka šāds rokturis vien ko maksā. Bet, vairākas reizes pārbaudot – tiešām, tik vien! Un mēs vēl esam ielikuši “iepazīšanās cenu”, tad nu vispār – aizies ar svilpienu! 🙂

Man, protams, ļoti patīk jaunas preces, tur ir sava burvība, liekas, ka smaržo savādāk. Bet, tik pat augstu vērtēju visas pārējās. Katra prece, ko jūs paņemat, tā ness gandarījumu un baudu. Katrs nopirktais sīkumiņš, tas jums ir vajadzīgs un noderīgs. Tādēļ vien, esam priecīgi, kad jūs iegriežaties mūsu veikalā un bez steigas, aplūkojiet visu piedāvājumu un pasūtiet to, kas tajā brīdī jums ir svarīgākais un vajadzīgākais. Tādēļ, arī šodien, rīt, pēc nedēļas, mēneša mēs gaidīsim jūs pie sevis ciemos, un centīsimies apmierināt jūsu vajadzības pēc pirts produkcijas.

Droši, iegriežamies veikalā, novērtējam jaunās preces, nopērkam vajadzīgās un baudām kārtīgu atpūtu pirtiņā! 🙂

Lai jauka atlikusī darba nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *