Cepures

Sveiki!

Atļaujiet visus mūs apsveikt, ar pirmo kārtīgo skolas dienu! Man jau no bērnības ir iegājies, ka pirmais septembris ir RUDENS. Bērniem bēdas, bet vecākiem PRIEKS. 🙂 Prieks, jo var uzelpot savādāk, nekā visu vasaru. Lai kā arī tur nebūtu, bet viss plūsts savu ikdienas gaitu. Atliek ievilkt dziļāk elpu un laisties šajā plūsmā, kārtīgi to izbaudot! Visiem novēlu jaunas, skaists un neaizmirstamas emocijas ejot šo ceļu!!!

Ja domājāt, ka mēs jūs pametīsim likteņa varā, jūs kļūdījāties. Balderjāņus gan nevaram piedāvāt, bet mums ir kas labāks. Mēs iesakam, katru nedēļas nogali kārtīgi izkurināt pirtiņu, pasēdēt tajā, lai izsvīst viss stress un negācijas, saņemt jaunus spēkus nākamajai nedēļai. Ko saki, laba ideja?!

Tad nu, uzreiz pie lietas! Tev ir jāsagatavojas šai procedūrai, ja nu vasarā neko neesi darījis. Un lai tai sagatavotos, ir jāpadomā par inventāru, kāds ir vajadzīgs šai procedūrai. Un vispār, septembris ir labs mēnesis, lai atsāktu pirtī iešanas rituālu, ziemā būsi stiprāks par jebkuru vīrusu.

Tātad, ja ejam pirtī, obligāti vajag CEPURI https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pukis/. Šonedēļ šai ir atlaide, jo nodomāju, labāk lai “pūķa dusmas” izplēn pirtiņā nevis uz apkārtējiem un mīļajiem. Ja šādu paņemsi, Tev ir jāgarantē, ka visas negācijas izsviedrēsi un ar slotiņām izpērsi. Ja šādi apņemies, tad cepuri vari ņemt, kā atgādinājumu par šādu apņemšanos. Interesanti, varbūt sievai uzdāvināt? Labi, pagaidām neņem, es padomāšu, varbūt man nav slikta ideja! 🙂

Neaizmirsti, ka Tu pirtiņā, vari uzburt tādu atmosfēru, kādu vēlies, kādu prasa Tavs garastāvoklis. Ienāc šajā sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, un aplūko dažādas eļļas, ar dažādām smaržām. Vēlies priežu mežā pirtiņu? Nav problēmu! Ņem šo eļļu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-priede-2/ un dodies ceļojumā caur priedēm. Eh, man arī sagribējās…

Nedaudz atgriezīšos pie mūsu jaunākās produkcijas. Ir dažādi skaisti kausiņi un ķipīši https://istaspirtslietas.lv/Produkts/nerusejosa-terauda-kausins-pirtij-2/, kuri ne tikai vizuāli ir baudāmi, bet arī funkcionāli. Ja Tev ir doma, ka pirtiņā šis tas ir jānomaina, jāatjauno, “jāuzfrišina”, es Tev ieteiktu aplūkot jaunākās preces https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aluminija-pirts-kipitis-5l/. Pats “foršākais” ir tas, ka šīm precēm ir iepazīšanās cena.

Katrā gadījumā, ja Tu esi apņēmies apmeklēt pirtiņu un nostiprināt savu veselību, mēs busim tie, kas Tev piedāvās visu labāko inventāru, lai Tu spētu relaksēties un kārtīgi izbaudīt pirts doto burvību! Tev tikai ir jāatver mūsu veikals, jāizvēlās vajadzīgās lietas un jābauda!

Lai izdevusies šī nedēļas,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *