Bez kategorijas

Mūsu zeme – LATVIJA!

Sveiki, Draugi!

Tās “sporta dienas” ir kārtīgi saspringtas. Nav laika pat ar sievu mīļi sasveicināties, prātā jau esi uz laukuma :), kur nu vēl uzrakstīt tieši jums. Bet nu, emocijas nedaudz pierimušās, kaimiņi ir lietas kursā, un un kā es domāju par basketbolu, un bērni aiz sienas ir sapratuši – ja ko dari, dari no sirds un PAREIZI, savādāk “lielais tēvocis”, aiz sienas, var sākt lamāties! 🙂 Katrā gadījumā, mūsu puiši ir lieli malači, un Latvijas sports, šogad kārtīgu rullē! URĀĀĀĀ!!!

Nezinu, man šodien īsti pirtiņa neprasās, esmu izsvīdis jau pie televizora, bet brīvdienās gan – spēkus būs jāatjauno tā vai tā! Ir jāpapēta, ko varētu vai vajadzētu iegādāties, lai pirtiņa sniegtu gandarījumu!

Pirmām kārtām, reaģējot uz sporta notikumiem, es pasēdēšu ar kaimiņiem un draugiem. Tas nozīmē, ka šī blašķe https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-blaske-1l/, tiks likta galdā ar ko stiprāku kā miestiņu. Domāju, ka liels “spiediens” nebūs uz kārtīgu “pirtošanos”, bet pāris jaunu pirtslotu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-pirtsslota/, gan paņemšu. Ja nu sievietes nesapratīs mūsu psēdēšanu, lai iet…. PIRTĪ! 😀 Un jā, “fiksi” iemetīšu grozā, kaut ko no eļļām https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, lai taisa “meiteņu pirts baļļuku”.

Es gan domāju, ka mēs arī pakarsēsimies, vismaz sākumā, tādēļ jāpapēta cepuru plaukti https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, man tur ir ari jautras cepurītes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-cepure-pirts-gerbonis/.

Katrā gadījumā, ko ar šo vēlējos teikt? PIRTS, tā ir vieta, kurā notiek daudz, dažādu dzīves notikumu. Esi radošs, un būsi pārsteigts, cik liela nozīme, Tavā dzīvē, var būt pirtiņai!

Baudām karalisko dienu, karalisko sportu un šo visu, izbaudām ar PIRTIŅAS palīdzību.

Veiksmi mums nākamajā spēlē!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *