Bez kategorijas

Sveiki!

Pirmām kārtām, gribu visus apsveikt ar Latvijas basketbola sapņu komandu! Kā es saku: Lietuvieši, to basketbola kroni, droši var nodot mums, apsolām, ka tas spīdēs un laistīsies! J Tad nu, kārtīgi sagaidām mājās savu “SAPŅU KOMANDU”!!!

Bet nu, ir nedaudz jāpiezemējas, jo ir darba nedēļas sākums. Ceru, ka visi jau ir iejutušies un “pierīvējušies” jauna darba cēliena sākumam, bet tos pirmos pārdzīvojumus ir kārtīgi izkarsējuši un izpēruši ar slotiņām. 🙂

Mēs arī esam sagatavojušies šai nedēļai. Esam salikuši preces ar akcijas cenu https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, un ar nepacietību gaidām jūsu pasūtījumus. Bet nu, drusku par aktuālāko:

Pirts, un ne tikai pirts, vislabāk iedarbojas uz organismu, kad tas ir laimīgs! Un laimei vajag maz. Tikai, lai otrs par tevi atcerētos, samīlētu un būtu kopā! Ja Tu, meklē kādu mazu, bet mīļu dāvaniņu savam mīļotajam, aplūko šo mūsu piedāvājumu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-ja-tu-man-esi/. Šis aromātiskais spilventiņš palīdzēs pateikt to, ko vēlies, un ar mīļu akcentu! 🙂

Ja nu pirtiņā vēlies izbaudīt ko savādāku nekā ierasti, es Tev ieteiktu divas pirtsslotiņas. Viena mums ir pilnīgi jauns piedāvājums, lauru lapu pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lauru-lapu-pirtsslota/, bet otra, sen zināmā bambusa pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Šīs divas slotiņas ir salīdzinoši ekstravagants piedāvājums, kuri ir vērts pamēģināt.

Rudens nāk lieliem soļiem, tādēļ sāk rasties vēlme, nākot no pirtiņas vai mājās pēc dušas, kaut ko uzmest uz pleciem. Un te mēs arī varam palīdzēt! Šis lina halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/ ir ideāls apģērbs šādam “pasākumam”. Elpojošs lins uz Tava ķermeņa… Fantastiska sajūta un no drēgnuma ne vēst.

Šie ir tikai daži piedāvājumi, bet visu preču klāstu, Tu vari aplūkot mūsu veikalā. Nāc, izvēlies sev vajadzīgās un mēs tās nogādāsim!

Lai Tev veiksmīga šī nedēļa, un tiekamies veikalā! 🙂

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *