Bez kategorijas

Sveicieni visiem pirts mīļotājiem!

Nezinu kā jums, bet šajās dienās, man dzīvoklī ir sauna. Māja ir tā sakarsusi, ka nemaz pirtiņa nav jākurina – sviedrējies uz nebēdu! J Sola, ka nākamā nedēļa būs adekvātāka, un šī misija atkal pāries tikai pirts pārziņā – ļoti ceru, ka tā būs un pirts pārņems atpakaļ savu kontroli pār manu izsvīšanu!

Lai kā tur arī nebūtu, mēs strādājam tādā pašā režīmā kā vienmēr, jo pirtiņa dod gandarījumu ne tikai miesai, bet arī dvēselei un garam. Līdz ar to, pirtiņas funkcijai ir jāsaglabājas un tai ir jākuras, pulcējot apkārt ģimeni, draugus, radus un pat kaimiņus.

Lai šis proces neapstātos, mēs veikalā arī uz nākamo nedēļu, salikām akcijas preces. Ja nu Tu sevi esi pieķēris pie domas, ka sen neesi bijis pirtiņā, tā ir laba zīme! Prāts Tev liek padomāt, dod impulsu, ka ķermenis un gars, labprāt atpūstos šādā veidā. Jautājums ir tikai viens. Kā gribi atpūsties? Viens pats, ģimenes lokā, tikai ar sieviņu? No šīm atbildēm izkristalizēsies tās lietas, kuras Tev būs jāpiepērk, ja nu tās nav? Un te, kā īsti Tavi partneri, uzrodamies mēs www.istaspirtslietas.lv!

Pirmais, ko Tu dari, ver vaļā AKCIJAS sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Aplūko šīsnedēlas preces, kas ir ar atlaidi – ja nu esam trāpijuši tieši ar tām precēm, kuras Tev ir vajadzīgas.

Pieņemsim, šī divmetrīgā koka reste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/. Vēlies ar sieviņu pabūt divatā, izklāj šādu resti uz lāvas, un abi varat blakus ērti pasēdēt. Ja ir “jāizvillojas” ar slotiņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, gulies virsū restei, un lūdz Dievu, ka neesi stipri aizvainojis mīļoto! 🙂

Lai tā nenotiktu, man ir sava stratēģija. Parasti pirms pirtī iešanas, es pasniedzu šādu mīļu, jauku dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-cabulitis/, un tad jau slotiņas maigi glāsta manu ķermeni. Drošišo stratēģiju vari aizņemties, vēl neesmu to patentējis.

Ja nu gadījumā, pēc pirts vajaga piesegties, šādā kartumā ieteikšu šādus pirts svārkus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-svarki-xxl/. Ka redzat, tie ir lieli XXL izmēros, un tas nozīmē, ka jutīsies ļoti ērti tajos. Svārki ir uz līmlentas, tā kā ir iespēja tos regulēt pēc vajadzības.

Katrā gadījumā, laipni ielūdzam jūs apmeklēt mūsu veikalu, izvēlēties sev vajadzīgās preces un ar baudu tās lietot.

Lai jums izdevusies nākamā nedēļa un tiekamies veikalā!www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *