Pirts drēbes

Sveiki!

Sveiki!

Nedēļas, ne pārāk interesantā, diena. Man tādas nedēļā ir divas – otrdiena un ceturtdiena, vēl īsti neesmu izdomājis, kā tās atzīmēt. 🙂 Ja ir idejas, droši sniedzat padomu.

Lai kā arī nebūtu, bet rīt vakarā, jau sākas “brīvdienu lustēšanās”. Jau ir jāzina, vai jāsāk gatavoties, kā pavadīsi šīs brīvdienas?! Protams, ja brīvdienās būs tik pat karsts kā vakar, tad pie jūras būs ko darīt. Bet ja nu laika apstākļi nebūs piemēroti jūrai, pirtiņa vienmēr jūs sagaidīs ar labu noskaņojumu. Vēl ir laiks, lai sagatavoties šai procedūrai, tādēļ nelieli ieteikumi, kam Tev ir jābūt, lai no sirds baudītu pirts baudu.

Aromātiskais pirts gariņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-pirts-garins/. Šī prece, vienmēr mums paslīd garām nepamanīta, bet tā ir tik fantastiska, tik dabiska, un pats galvenais – roku darbs! Paši izšujam maisiņu no lina, sapildām ar aromātiem, un protams, “instrukcija” kā pielietot. Bet, īstiem “večiem” instrukcija nav vajadzīga, mēs paši zinām kā jāpielieto. 🙂 Ja nu vēl neesi ņēmis šo pirts gariņu, paņem un izmēģini! Domāju, ka ņemsi arī papildporciju!

Koka reste pirtij https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/.   Nezinu, vai bez tās nevar iet pirtiņā, visdrīzāk ka var, bet ja Tev ir šāda reste, ko uzklāt uz lāvas, daiļavas turēsies cieši klāt. Uz uzkarsētas lāvas uzliec, pats sēdi un blakus sēdētājam arī atradīsies vietiņa. Un par neērtībām ar sēdēšanu, esam aizmirsuši uz visiem laikiem!

Un, protams, cepures https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-cepure-kombi-2/, kur nu bez tām. Ja atvērsi cepuru sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, ieraudzīsi daudz un dažāda stila cepures. Sākot ar bērnu, līdz pat dažādu interesantu uzrakstu un dizainu. Kaut vai šī, mans favorīts “Pirtnieks” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/. Uzvelc šādu galvā, un visi “pirtotāji” nāks pie Tevis uz procedūru. Pie durvīm noliec krājkasīti, lai par pakalpojumu krājās kāda nauda, nākamajam lielajam pirkumam. 🙂 Nu re, pasviedu Tev kādu ideju, bet par pārējo, piedomā pats, izstaigā visu veikalu, sapērc visu vajadzīgo un kārtīgi atpūšaties! 🙂

Lai fantastiska šī atlikusī nedēļa un kolosālas brīvdienas!!!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *