Bez kategorijas

Sveiks, mūsu mīļais Draugs!

Mums nekādi nesanāk uzsākt kārtīgu pirts sezonu. Pati Māte daba, mūs priecē ar fantastiski siltu – karstu laiku, un tādēļ pirtī iešana paliek tikai pašiem rūdītākajiem šīs nodarbes faniem. 🙂 Bet, ja Tu esi viens no tiem, kurš ir apņēmies šo sezonu uzsākt pirtī iet, man priekš Tevis ir labi jaunumi. Pavisam drīz laika apstākļi mainīsies uz “pirts pusi”. No rītiem jau ir tik drēgns, ka prasās ko biezāku uzvilkt. Protams, daudziem šis fakts ir apbēdinošs, bet pirts cienītājiem, sāksies pavisam citas dzīves baudīšana! Bet tagad gan, Tev ir pēdējais laiks, kārtīgi sagatavot gan pirtiņu, gan pašam sapirkt visu nepieciešamo.

Nedaudz aplūkosim šīs nedēļas akcijas preces https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Kā jau minēju, ir iespēja uzlabot pirtiņu visai ziemas sezonai. Piemēram, šī aizsargreste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aizsargreste-pirts-lampai-stura-3/, ja Tev vajag “uzfrišināt” pirtiņu, šī aizsargreste iedos vairāk intimitāti un lielāku labsajūtu baudot pirts procedūras, vai piepirtiņā malkojot vēsu alu no fantastiska kausa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kruze-1l/.

Protams, var baudīt arī aromātisku pirtiņu. Šādai aroma sālij https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-rozmarins/, uzlejam karstu ūdeni, un visa pirtiņa piepildīsies ar rozmarīna aromātu. Un jā, sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/ Tu vari izvēlēties sev patīkamāko smaržu.

Kā jau Tu to zini, pie mums ir daudz noderīgu preču Tavai pirts baudīšanai. Lai par tām visu uzzinātu, ir tikai viens noteikums – Tev pašam ir jāienāk mūsu internetveikalā, un jāaplūko visas sadaļas. Tā Tu ātrāk sapratīsi, ko tieši Tev vajag. Vai arī tie, kuri jau nāk un iepērkas regulāri, tie ātri atrod sev vajadzīgās preces. Katrā gadījumā, ver mūsu veikala durvis, un tālāk mēs jau jums palīdzēsim!

P.s. Ja vēl neesi mūsu sekotājs, ātri labo savu kļūdu, un spied SEKOT, tā Tu piebiedrosies mūsu pulciņam, uzzināsi daudz ko interesantu, un noteikti vēlēsies padalīties ar saviem draugiem! 🙂

Lai fantastiska nākamā nedēļa, un gaidām Jūs pie mums ciemos!

Jūsu internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *