Labai noskaņai

Sveiks, mūsu sekotāj!

Prieks, ka varu Tevi uzrunāt arī atvaļinājuma mēnesī! Jā, mēs visi Latvijā jūtam un izbaudām šo fantastisko sajūtu – ATVAĻINĀJUMS! Kad negribas domāt par darbu, par pienākumiem, par grafikiem, tabulām un atskaitēm. Tādēļ jau mēs arī esam tik klusi. Klusi darbos, skaļi mājas aktivitātēs!

No otras puses, mēs apzināmies un saprotam, ka pirts apmeklējums ir atpūta, veselības uzlabošana, draugu, radu kopā būšanas baudīšana un galu gala – savas miesas un gara atbrīvošana un spēku smelšana. Tādēļ arī šajā laikā, pie mums var iegādāties, visu nepieciešamo pirts baudīšanai.

Sāksim jau ar alus kausiem un krūzēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/kausi-2/. Īsts latvietis māk baudīt labu miestiņu! Labs un gards miestiņš obligāti ir jābauda no koka kausiem. Un šī nu ir tā lieta vai prece, kurai pirts nav vajadzīga. Kādam no šādiem kausiem ir jāstāv mājās – virtuvē, un kad rodas vēlme atsvaidzināties un iedzert kādu kausu alus, Tu ņem ārā no plaukta kausu, un saproti – tā ir maģija!

Bet nu, kādreiz ejot pirtī, rodas vēlme sajust kādu īpašu aromātu. Tad Tev ir jāver vaļā šī sadaļa https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, un jāizvēlas aromātu, ko vēlies baudīt. Es gan ieteiktu ņemt vairākus, un mājās veidot kolekciju. Tad Tu vari uz šāda plaukta https://istaspirtslietas.lv/Produkts/plaukts-ar-5-akiem/ salikt savu kolekciju, un kad rodas vēlme – izvēlies vēlamāko un BAUDI!

Nāc droši pie mums un izvēlies sev vajadzīgās preces. Tici man, dēļ Tevis mēs esam gatavi ne tikai atpūsties, bet arī pastrādāt. Velti pāris minūtes sava laika iepirkumiem mūsu veikalā, bet par pārējo parūpēsimies mēs!

Lai Tev ideāls atvaļinājums!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *