Labai noskaņai

SVEIKI!

Klāt kārtējā svētdiena. Tātad nedēļa ir aizritējusi un mēs gatavojamies jaunajai, skaistajai un panākumiem bagātai nedēļai! Būšu atklāts un godīgs pret jums. Šis laiks, pēc svētku un karstums, nu galīgi nepalīdz darbam. 🙂 Es pieļauju, ka šādas sajūtas ir daudziem. 🙂 Bet, mēs, tā pat kā jūs – ceļamies un darām darbu, lai arī vēlme ir sēdēt ēniņā un malkot miestiņu no kārtīgas muciņas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/10-l-ozolkoka-muca-uz-paliktna/.

Tad nu savācāmies un izlikām nākamās nedēļas akcijas preces. Kā jau šajā laikā ir ierasts, uzsvars tomēr ir uz “svaiga ūdens procedūrām” un, pēc iespējas ilgāku svaiguma saglabāšanu.

Piemēram, alumīnija kauss https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aluminija-kauss-04l/. Kad esi karstuma noguruma pārņemts, tad zini, cik ļoti nevēlies kustēties! Tad ņem šo kausu, nosēdies tuvāk ūdenim, un ik pa laikam pasniedzies, lai pasmeltos un aplietos. Šāda procedūra ir fantastiska šajā laikā!

Patreiz, mūsu dzīvē, ūdens procedūras aizņem lielu laiku no mūsu laika, dienā vairākas reizes ejam skaloties. Piedāvāju šādu pirts medu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/. Ieziežoties ar šo medu, organisms labu lauku saglabā svaiguma sajūtu. Šī ir tā sajūta, ko mēs ļoti meklējam šajās dienās!

Lai nu kā, bet domāju, ka pirts kurināšana un pirtī iešana nav gluži pamesta. Ir cilvēki, kuri arī šajā laikā bauda pirts dziedinošās īpašības. Tādēļ, pirts mīļotājiem, ļoti noderēs šāds dvielis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-palags-dvielis-80×150-cm/. Ietinies tajā un baudi pirti ar savu “pirtsbiedru”, un jā, ja nu baudām šādus priekus – cepurei ir jābūt obligāti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/balta-filca-pirts-cepure-ar-plankumiem/.

Protams, Tev labāk pašam ir ienākt mūsu veikalā un izvēlēties sev vajadzīgo preci, bet mēs parūpēsimies par ātru un kvalitatīvu piegādi!

Lai izdevusies nākamā nedēļa, vēlu drusku vēsāku laiku!
Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *