Labai noskaņai

Sveiki!

Sveicieni visiem, pēc svētku nedēļas atklāšanā! Ceru, ka esam atpūtušies, Jāņu sieru saēdušies, alu padzēruši, ugunskuram pārlekuši neapdedzinoties – vienā vārdā kārtīgi NOSVINĒJUŠI Jāņus! 🙂

Ir jāatzīst, ka Māte Daba mūs lutina (mani pārāk, nepatīk tik karsts laiks), un mēs varam kārtīgi izbaudīt šo vasaras burvību ar peldēšanos jūrā, ezerā, karjerā, kā arī sauļojoties un “apbrūninoties”. 🙂 Ja es pareizi saprotu, tad lielai atvaļinājuma mēnesis iet pilnā sparā. Tas ir jābauda ar pilnu krūti!!!

Lai kā arī tur nebūtu, bet tradīcijas mēs gan turpinām, un esam salikuši jaunas akcijas cenas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Protams, šajās dienās, mēs visa Latvijā jūtamies kā pirtī, tādēļ BEIDZOT, mūsu produkcija noder pilnīgi visiem! 🙂 Bet, ja atmetam humoru, tad ir arī pirts mīļotāji, kuri pirti bauda arī šādās dienās. Tādēļ mūsu veikals vienmēr ir atvērts un gaida Tevi. Galu gala, Tu vari iepirkties šodien, un pirti baudīt vēlāk, bet būsi pārliecināts, ka Tev būs viss sagatavots tam.

Mēs esam pievērsuši lielāku uzmanību ūdens procedūrām arī mājās, dzīvokļos un dārzos. Piemēram, šī krievu duša https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-16l-ozols-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-lux-tumsa-nakts/. Ja to ieliek dārzā – ideāls komforts. Palien apakšā no noskalojies! Atceros, man bērnībā bija pašdarināta duša, ka mums patika tur ielīst ik pa laikam…

Katrā vannas istabā ir jābūt šādam medum https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/. Pēc mazgāšanās ieziedies un noskalojies, un miesa būs Tev pateicīga. Ilgu laiku pēc dušas jutīsies svaigs un patīkami smaržosi!

Nu lūk, ar šo vēlējos teikt – mēs esam nosvinējuši svētkus, un esam atpakaļ, lai jūs varētu arī turpmāk pirtīs un dušās justies komfortabli!

Lai izdevusies šī nedēļa, un uzmanāmies – nepārkarstam!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *