Labai noskaņai

Sveiki!

Vai Tev, tā pat kā mums, nedēļas dienas skrien ar vēja spārniem? Mans novērojums, ja diena paskrien nemanot, tad viss iet gludi un raiti. Ja sākas kaut kādas aizķeršanās, problēmsituācijas vai vēl kaut kas, tad dienas sāk vilkties. 🙂 Bet nu, trešdiena pienāca ar tādu svilpienu, ka tikai tagad attapos!

Šādai situācijai arī jums ir liels nopelns, jo pasūtījumi birst – spējam tos tik apstrādāt. 🙂 Jūs jau sākat kvalitatīvi gatavoties Jāņu svētkiem. Ir pasūtīta un laikam jau mājās nogādāta šī krievu duša https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-20l-ozols-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-lux-kopija/. Nu kārtīga manta, kura kalpos ilgu laiku, ļoti ilgu. To mēs arī novēlam, no sirds!

Protams, katrs pirkums ir gandarījums. Arī ikdienišķas lietas, kā piemēram kāds no pirts mediem https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sviesti/, no svecēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sveces/, to visu mēs ar mīlestību sūtam katram no jums! Jūs noteikti to jūtat, jo kad saņemat sūtījumu un verat to vaļā, pirmā no tās izlien MĪLESTĪBA un apņem jūs! Redz kur ir atbilde jautājumam, kādēļ verot vaļā sūtījumu – jūs smaidāt! Tā ir mīlestība!!! 🙂

Lai jauks šis vakars un gaidām lielos, brīnišķīgos svētkus – JĀŅUS! 🙂

Ar mīlestību,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *