Bez kategorijas

Sveiks mīļais sekotāj!

Kā redzam, tad Māte Daba mūs pārsteidz nesagatavotus! Četras dienas atpakaļ nezinājām, kā izlekt no ādas lai nebūtu tik karsts, bet tagad jau ir atrastas biezās jakas. Protams, kā kuram, bet man vairāk iet pie sirds šādi laika apstākļi. Vieglāk uzvilkt ko siltāku, nekā plikam domāt – ko vēl novilkt :). Galu gala, pirtiņā arī var sasildīties un kārtīgi nosvinēt rudens ierašanos. Vai šajās dienās esi pamanījis, kā Tava pirtiņa staro? Tā nojauš: Mans laiks ir klāt! Un tai ir pilnīga taisnība!

Mēs intensīvi sākam gatavoties “PIRTS SEZONAI”, kura praktiski ir klāt. Mūsu veikalam sāk augt apmeklētāju skaits, kā arī jūs sākat domāt par precēm, kuras jāsapērkas, lai kārtīgi pavadītu brīvo laiku, galvenais – KARSTI!

Domājot par jums, mēs atkal esam salikuši “SUPERĪGĀKĀS” preces ar akcijas cenām https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Sākot jau ar cepurītēm bērniem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-delfinins/, kuras ir domātas tikai Tavai atvasītei, līdz ar to bērns pirtī jutīsies tai piederīgs un svarīgs, kas palīdzēs iemīlēt pirtiņu kā tādu. Šonedēļ mums ir eksotiska aroma sāls https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ilang-ilang/. Kad kādreiz nezini ko vēlies, paņem šādu aromātu un vienkārši to baudi… Ir labi, ik pa laikam, atļauti es ko nebijušu un interesanti. Tas pats attiecas arī uz pirts slotiņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Kā daudzas reizes esmu minējis, “bambusenei” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/ ir jābūt katrā pirtiņa. Ja nu sagribas kārtīgu pērienu no sievas? 🙂

Mums vēl ir daudz jauku, “foršu” un noderīgu preču Tavai pirtiņai. Tev tikai ir jāienāk mūsu internetveikalā, un varēsi pats visu apskatīt un iegādāties sev nepieciešamo inventāru. No mūsu puses, tikai viens novēlējums – VIEGLU GARU!!!

Lai jauka un izdevusies nākamā nedēļa, un tiekamies internetveikalā!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *