Aromātiskie spilventiņi

Mīļš sveiciens no www.istaspirtslietas.lv!

Kā jau ierasts, svētdienas ir tās dienas, kad gatavojamies jaunai nedēļai. Lai tā būtu izdevusies par to ir jādomā pozitīvi, ir jāsaplāno darbi, jānosprauž mērķi un stingri jāiet uz to piepildīšanu. To arī mēs novēlam katram no jums un protams arī sev!

Nākamajai nedēļai, mūsu lielākais mērķis ir, sagādāt jums visu nepieciešamo pirts baudīšanai, kāda sveikšanai, vai vienkārši draugu ielokā dzīves svinēšanā! Tādēļ esam salikuši akcijas preces https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ nākamai nedēļai, lai jūs varētu fantastiskas lietas iegādāties ar atlaidi. Aplūkosim nelielu nedēļas piedāvājumu:

Aromātiskais spilventiņš “Ja Tu man esi…” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-ja-tu-man-esi/. Mēs palīdzam iesākt teikumu, un Tev tas ir jāpabeidz. Izdomā, ko vēlies pateikt, un ja tas nāks no sirds, otrā pusīte, ikdienā ieraugot un sajūtot šī spilventiņa smaržu, to sajutīs arī savā sirsniņā…

Izturīga auduma kaste  https://istaspirtslietas.lv/Produkts/auduma-kaste-mantu-glabasanai-classic-1/. Eleganta un parocīga sīkumiņu glabāšanai. Kurš no mums nezina – pilna māja sīkumiņu, un kad kaut ko vajag, tad… Tad meklē šajā kastītē!

Vai esi baudījis aroma trapiju? Pamēģini! Šādā eļļas iztvaikotājā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ellas-iztvaikotajs/ ielej sev tīkamu eļļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/ un baudi fantastisku atmosfēru!

Nu redzi, esam aplūkojuši pāris preces ko piedāvājam, bet ja Tu ienāksi pie mums veiklā, varēsi pats aplūkot visu piedāvājumu, un izvēlēties sev vajadzīgo. Visas preces ilgojās pēc jaunām mājām (pie mums tām ir labi, bet bezdarbībā stāv plauktos un gaida Tevi), un cer, ka nonāks tieši pie Tevis! 🙂

Lai fantastiska šī nedēļa!

Vienmēr Tevi gaidošs

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *