Bez kategorijas

Sveiki mīļie Draugi!

Kārtējā svētdienas pēcpusdiena, kurā liela daļa no mums sāk gatavoties jaunās nedēļas izaicinājumiem un protams karaliskām veiksmēm! Izskatās, ka māte Daba arī mūs lutina ar atvasaru un tas nozīmē, ka āra prieki vēl nav beigušies! Protams, nav jau vasaras trīsdesmit  grādi, bet pēc pirtiņas pasēdēt uz lievenīša – domāju, bauda ir īpaša!

Protams, mums darba paliek vairāk, jo sāk kurties pirtiņas, tā teikt “iesildīšanās režīmā”. Kad pie jūras vai ezera ir pavēsi pasēdēt labā kompānijā, tad pirtiņas atmosfēra ir tieši laikā! Tādēļ mēs arī vairāk sākam domāt par to, kā jūs iepriecināt. Un protams, kurš domā tas arī IZDOMĀ!

Mūsu internetveikalā ir liels un labs (es tā ceru, ka LABS) jaunums! MĒS SĀKAM STRĀDĀT AR KUPONIEM – URĀ!!! J Paralēli šīsnedēļas akcijai esam pievienojuši kuponu ar desmit procentu atlaidi! Uzmanību, lūdzu, ļoti lielu uzmanību!!! Šīsnedēļas kupona kods ir e2rhsfuj!!! Tātad noteikumi. Ir jāiepērkas virs 50 eiro un jāievada šis kods, kurš dod desmit procentu atlaidi pilnīgi VISĀM precēm! Atkārtoju, pērkot jebkuru preci dārgāku par 50 eiro un ievadot šo kodu, jūs saņemsiet atlaidi desmit procentu apmērā! Protams, jūsu uzdevums ir DALĪTIES ar šo kodu, lai draugi un radi var iepirkties ar fantastisku atlaidi.

Tas nenozīmē, ka visa līdzšinējā akciju sistēma tiek atcelta – NĒ! Mēs vēljoprojām, katru svētdienu, liekam nākamās nedēļas akcijas preces, un ja jūs iepērkaties tikai no akcijas precēm vairāk kā 50 eiro – urāāā, jums vēl ir desmit procentu atlaide!!!

Mēs ļoti ceram, ka jūs priecājaties tik pat cik mēs, jo katrs jaunums ir pacilājošs un ļoti gribas to redzēt piepildāmies dzīvē! Ja nu rodas kāda problēma ar šo kodu (jo publiski sākam tikai tagad strādāt), droši mums zvaniet vai rakstiet, neviens nepaliks bez atlaidēm!

Šis ir tas fantastiskais jaunums ar ko vēlējos padalīties! Nākat mūsu internetveikalā un to izmēģiniet!

Lai fantastiska nākamā nedēļa un noteikti sazināmies!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *