Pirts drēbes

Sveiki!

Nu re, nākamnedēļ jau septembris būs aiz muguras, un oktobris uzsauc:  “LABAS DIENAS!”. Jau tagad sēžu dzīvoklī un domāju – varētu pieslēgt apkuri, bet bail no rēķiniem. Un nevaru saprast, kas labāk. Vai lai sākās apkures sezona, vai saģērbties un izlikties, ka nav nemaz tik drēgni?! Kad jau galīgi vairs nav patīkami, ir alternatīva – iekuram pirtiņu, pasaucam kaimiņu (laikam Kariņš tā bija domājis 😀 ), un taisām jestru baļļuku tā, lai sārta seja un dupsis no pēršanās! 🙂

Bet, lai viss šis tusiņš būtu perfekts, Tev jābūt visam ekipējumam, lai ietu pirtiņā. Galu gala, ja nu kaimiņi nāk, kaut kādai kultūrai ir jābūt – cepure ir jāuzvelk https://istaspirtslietas.lv/Produkts/balta-filca-pirts-cepure-ar-brunu-malinu/.

Sakarā ar to, ka laukā jau ir pavēss, pēc pirts procedūrām, ļoti noder lina halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xl//. Uzmet uz pleciem, sēžam pie galda un baudām fantastisko rudeni ar alus kausu rokā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/. Šāds komplekts ir visai dzīvei (diemžēl, man kā tirgotājam). Ja Tu ciemiņam ļauj baudīt alu no šāda komplekta, ciemiņš jūtas gaidīts un novērtēt. Sieviņa vēl uzgriež uz šīs paplātes siera paleti un vakars ir IDEĀLS!

Nu re, ir tomēr vērts apmeklēt mūsu internetveikalu un aplūkot, kas tiešu jums vēl trūkst ideālam vakaram. Es vēl neizstāstīju par “ideāli ģimenes pirts vakaru”, bet to Tu pats labāk zināsi. Tā kā droši nāc mūsu veikalā un izvēlies visu, kas Tev ir vajadzīgs, un mēs Tev to nogādāsim!

Un jā, BONUSĀ, facebook komentāros ielikšu kodu, ar kura palīdzību saviem pirkumiem saņemsi 10% atlaidi! FORŠI ne?! Pievienojies mums Facebook un esi pirmais informēts par mūsu piedāvājumiem. Mēs esam baudz, bet ja Tu pievienosies, mēs jutīsimies vēl draudzīgāki!!! 🙂

Lai izdevusies nākamā nedēļa!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *