Cepures

Sveiki, Draugi!

Šodienas ziņā vēlos pievērst uzmanību pāris mūsu piedāvātajām precēm. Protams, visas tās ir noderīgs un vajadzīgas, bet pacentīsimies atvērt tādu kā rubriku “Preču detalizētāks vērtības apraksts” – kaut kā tā. Apskatīsimies, kā mums veiksies un kāda šai rubrikai būs atsauksme. Jā, pirms sākam, neliels atgādinājums. Šonedēļ iepērkoties virs 50 EIRO un ievadot šo kodu AB4YM7JW, jūs saņemat 10 procentus atlaidi visam pirkumam! Neesmu vēl sastapis cilvēku, kuram tas nepatiktu! 🙂 Bet nu, AIZIET par pāris precēm apraksts!

Aromātiskais spilventiņš “Laimei” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-laimei/. Eh, kurš tad nu nevēlas būt LAIMĪGS? Visi grib! Bet, lai cilvēks būtu laimīgs, tam ir pie tā jāstrādā. Tev ir jāzina ko Tu vēlies, Tev ir jāiet uz šo mērķi, Tev ir smagi jāstrādā (vissmagāk garīgi) lai piepildītu sapni. Un atklāšu noslēpumu jau tagad. Kamēr Tu iesi uz savu mērķi, Tu jau ceļā būsi apmierināts un LAIMĪGS. Tādēļ, sākot šo ceļu, iegādājies šo spilventiņu un noliec to tādā vietā, kurā Tu to redzēsi katru dienu. Un tas Tev nekad neļaus pagurt un apstāties! Tiko to ieraudzīsi, tā atkal vēlēsies iet šo ceļu. Bet kad pagurums būs lielāks, sačubini to, un šī spilventiņa burvīgā smarža, dos Tev jaunus spēkus un motivāciju strādāt savai LAIMEI!!! 🙂

Filca pirts cepure “Siers” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-siers/. Kā es, ik  pa laikam smejos, tad pirtī jābūt tikai vienam apģērba gabalam – un tā ir CEPURE! Tādēļ jau mūsu internetveikalā ir tik lielā tās izvēle. Tieši šīs cepures priekšrocība ir tās ORIĢINALITĀTE! Savā bērnībā skatījos Disneja multenīti par, ja pareizi atceros Čipu un Deilu, kuriem draugs bija kā traks uz sieru. Un kad skatos uz šo cepuri, smaids parādās sejā un paliek silti ap sirsniņu. Katram jau ir jāatzīst, bērnība ir pats foršākai dzīves posms! Nu re, ja Tu arī atceries šo multenīti, tad Tu arī smaidi, un sagribēji šādu cepuri! 🙂

Koka bļoda https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-bloda-17l-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/. Man tiešām ļoti patīk mūsu internetvekals, un pastāstīšu kādēļ. Jau no bērnības, un domāju, k daudziem tā ir, koka izstrādājumi dod kaut kādu spēku, kaut kādu gandarījumu, kaut ko tādu, ko gribas nolikt goda vietā un aiz atslēgas. Mūsu veikals ir pilns ar šādām precēm, un pats būtiskākais, šīs preces IR jālieto lai gūtu pozitīvas emocijas. Bļoda, kurā Tu varēsi mazgāt rokas un muti, varbūt pat iemērkt zīda veļu. Bet varbūt pirtiņā ienest ūdeni vai vienkārši uzliet sev virsū no šādas bļodas. Simt un viena iespēja, par kurām es pat nevaru iedomāties. Bet vienu gan noteikti zinu, šāds dizains aizstāj jebkuru plastmasas izstrādājumu, un tas ir ļoti izturīgs!

Nu re, tikai nieka trīs preces, bet cik tās ir noderīgas un vajadzīgas. Apraksts arī sanāca pagarš, bet labas lietas un preces vienmēr ir jāgodā! Gaidīsim jūs visus mūsu veikalā, un noteikti pastāstīsim vairāk par jūs interesējošām precēm!

Lai jauka šī nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *