Bez kategorijas

Heijā, Draugi!

Vai jau esam gatavi nākamajai nedēļai? Mēs tikai gatavojamies, bet gatavi būsim – kā pionieri! Kā jau katru svētdienu, esam jau salikuši nākamas nedēļas atlaides. Arī nedēļas kupona kods ir ģenerēts 6R2JMF3F, tā kā var teikt – mēs esam GATAVI jūs visus mīļi un laipni apkalpot. Uzmanību par kupona kodu. Šo kodu var izmantot VISI kuri iepērkas virs 50 eiro. Šādiem iepirkumiem mēs dāvinām desmit procentu atlaidi. Pat, ja Tu lasi šo rakstu, un zini kādu, kurš vēlētos iepirkt visu nepieciešamo pirtiņai, Tu droši vari pārsūtīt šim cilvēkam kodu un uzaicināt mums sekot. Katrā gadījumā, Tu esi vērtīgs palīgs mums, ja izplati šo informāciju. Bet nu, apskatāmies veikalu:

Ja Tu pasteigsies, un šodien iepirksies, Tu varēsi veselas četrdesmit vienības nopirkt ar atlaidi https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, pluss vēl kupon kods, nuuuu klau – fantastiska iepirkšanās!

Nākamnedēļ ir jāsāk strādāt ar fantastisku kolēģi, pretimnākošu, vienmēr atsaucīgu un saprotoši. Nu kādēļ lai viņai neuzdāvinātu šādu spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labaka-kolege/? Kā novērtējumu, kā uzmanības apliecinājumu. Maza dāvaniņa, bet ja tā dāvināta no sirds un negaidot – pozitīvas emocijas ir garantētas.

Tev pirtiņa vai mājā, ir palikusi kāda ēteriskā eļļa? https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-kadikis/ Šādas eļļas var izmantot ne tiki pirtiņās, bet arī mājās un dzīvokļos. Laba lieta ir tā aroma terapija! Ja vēl neesi mēģinājis, droši pamēģini. Iegādājies arī eļļas iztvaikotāju https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ellas-iztvaikotajs/, ielej tajā savu patīkamāko aromātu, apakšā palec svecīti, un baudi atmosfēru… eh šī fantastiskā smarža…

Ņem vērsi aiz ragiem, nāc mūsu internetveikal, iepērc tās preces, kuras Tev vajag, ievadi kodu un gaidi savu pirkumu mājās! Jā, tas tiešām ir viegli!

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *