Krūzes, kausi

Sveiki!

Grūti ir pateikt, kuri no mums ir labākā situācijā, tie kuriem jau apkure pieslēgta, vai tiem, kuriem vēl jāģērbjas kā sīpolam :). Katrā gadījumā, man ofiss sildās ar granulām, tad nu “tēloju” darbaholiķi :). Protams, vienmēr ir iespēja iekurināt pirtiņu un kārtīgi sasildīties. Un ja skatās caur pirtiņas logu – rudens ir FANTASTISKS! Bet nu, turpinām mūsu preču detalizētāku apskatu!

Koka kausu komplekts no ozola https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/. Vai Tev mājās ir kaut kas no ozola, no tautas visvarenākā koka? Man jau no bērnības ir licies, ka priekšmets vai mēbele no ozola ir prestiži. Koks vispār, mums latviešiem, ir varens materiāls. Bet ozols, ozols ir galvas tiesu pārāks. Ja Tev ir šādas pašas domas, un vienmēr kaut ko esi vēlējies no šī varenā koka, es Tev ieteiktu padomāt par šo komplektu. Kāpēc? Nu paskatāmies. Komplekts sastāv no trim kausiem un paletes. Tas nozīmē, ka šis komplekts “būs darbībā”. Kad pie Tevis atnāks ciemiņi, Tu liec galdā šo komplektu, un šo Tavu viesmīlību, varēs baudīt arī atnācēji. Tā teikt, ne tikai apbrīnot ozola izstrādājumu, bet arī baudīt no tā. Un jā, maz ieteikums. Uzgriežam dažādus sierus uz šīs paletes, un Tu būsi pats viesmīlīgākais saimnieks rajonā!

Ar šo arī šodienai būs gana :), bet Tu nāc mūsu veikalā un skaties visu piedāvājumu. Esmu pārliecināts, ka bez šī fantastiskā komplekta, tev vēl kaut kas ir vajadzīgs!

Lai izdevusies atlikušā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *