Aromātiskie spilventiņi

Sveiki Draugi!

Teikšu kā ir – aiz muguras ir fantastiska nedēļa. Rudens mūs lutina ar savu krāšņumu, ideālu laiku un skaistu lapkriti. Šis laiks ir jāizmanto līdz pēdējai minūtei, līdz pēdējam mirklim. Rudenim vienmēr ir savs šarms. Es vienmēr domāju, kā sēžu pie pirts lievenīša un skatos plašajās ārēs. Nez kādēļ, bet vienmēr liekas, ka pirtiņa ir kalnā, un no tās vietas, ir ļoti liela un plaša teritorija redzama, un šajā rudens krāšņumā, var sēdēt stundām ilgi! Dažreiz sēžu viens, tikai ik pa laikam ieeju pirtiņa sasildīties, dažreiz ar sieviņu pārrunājam kādu dzīves filozofisko jautājumu. Bet dažreiz, draugu bars ir apkārt, un tad ir jādomā, vai viss ir sagatavots, vai muciņā alutiņš vēl ir vēss un, vai viesi jūtas labi!

Eh, tā pirtiņa ir fantastiska!

Tu jau saproti, lai baudītu šādu fantastisku noskaņojumu, ir rūpīgi jāsagatavojas. Pirtiņa pati no sevis visu nesagādās, tas ir jāizdara Tev pašam. Ir jāsaprot, ko vajag piepirkt, piemēram, vai ir Aroma sāls bloki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-rozmarins/? Kādreiz tak gribas, kādu interesantāku atmosfēru. Vai arī, atmosfēru var radīt arī pirms pirtiņas. Ja Tev padomā “romantiska “pirtošanās”” :), pasniedz sieviņai šādu mazu, mīļu pārsteigumiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-sievinai/, un pirts būs tik karsta, ka ilgi vēl paliks atmiņā!

Ja nu Tev vajag atjaunot inventāru, to arī vari izdarīt pie mums. Piemēram, šāds spainis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-10l-ar-plastiku-ornaments/, būs noderīgs Tavā pirtiņā. Protams, spaini var izmantot arī citām vajadzībām, bet to iegādājoties, Tu sev nopirksi izturīgu un skaistu palīgu mājsaimniecības darbos!

Droši ienāc mūsu veikalā un aplūko šīsnedēļas akciju produkciju, kā arī izvēlies savai atpūtai vajadzīgās lietas. Bet mēs centīsimies, pēc iespējas ātrāk, Tev tās aizgādāt.

Lai izdevusies jaunā, burvīgā nedēļa!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *