Bez kategorijas

Heijā Draugi!

Nedēļas vidus, un tas nozīmē, ka mums padziļināti ir jāpapēta vismaz pāris preces, ko mēs piedāvājam. Galu gala, nedēļas foršais brīvdienu noslēgums nav aiz kalniem! Un noteikti jums jau ir plāni, ar kuriem pasēdēs pirtiņā, ar kuriem sirsnīgi parunās, un ar kuriem vienkārši baudīs pirti. Nu ko, mēģinām saprast, kas mums noderēs nedēļas nogalē:

Saunas frotē dvielis, KILTS https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-dvielis-kilts/. Kā jau jūs redzat, vairākas preces, no šī sortimenta, ir izpārdotas, bet šis kilts vēl ir pieejams. Tagad mums ir tāds gadalaiks, kad gribēs kaut ko sev aplikt apkārt, vai uzvilkt halātu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/. Protams, lai sarunas arī būtu siltas, tomēr vajag ievērot pieklājības normas :). Lūk, iznākot no pirtiņas, ietinoties šādā kiltā, droši var sēsties pie galda un baudīt aukstu miestiņu. Kā teica Mirtante: “Pie galda plikiem nenākt”! 🙂

Pagalvis pirtij https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pagalvis-pirtij/. Ir gan jāatzīstas visiem, un katram sev – mēs visi esam komforta cienītāji. Grūti ir nogulēt uz lāvas, galvu nekur nestutējot. Jā, daudzi paliek dvieli zem galvas, tā “veidojot” sev komfortu. Bet Tu vari būt attapīgāks, iegādājoties šādu pagalvi. Ja nu vēl, pa virsu,  uzklāj kādu dvielīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lielais-lina-dvielis-075×15-m/ – karaliska loža ir saklāta. Un ja vēl pērējai mīļa, maiga roka, eh “ļapotā”….

Ja jau komforts, tad komforts! Šāda koka reste pirtij https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/, noteikti papildinās pagalvi. Kā jau mēs zinām, galvas likšana ir aktuāla “problēma”, bet uzrāpties uz lāvas, ir vēl aktuālāka. Kad pirtij ir labs gars, tad lāva arī nav vēsa, un apsēsties uz tās ir diez gan problemātiski, nerunājot nemaz par apgulšanos. Tad nu tā, mums ir risinājums! Šāda, satinama divmetrīga reste ļoti atvieglos šo procedūru. Uzklāj uz lāvas un sēdies bez bažām. Ja nu “čoms” ir atnācis bez, pusi piešķir viņam, abi sēžat un baudāt pirts garu. Kad vajag nopērt, liecies uz tās guļus un aizmirsti par pēcpuses svilināšanu :).

Kā jau esmu minējis – katra prece ko mēs piedāvājam, ir ļoti noderīga pirts apmeklējumam. Droši nāc mūsu internetveikalā un pasūti tās, bet mēs, pēc iespējas ātrāk, Tev tās nogādāsim!

Gaidām brīvdienas un EJAM PIRTĪ!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *