Ģimene

Sveiki mīļie Draugi!

Ar nelielu nokavēšanos, bet esam atnākuši pie jums ar jaunu nedēļu, un jaunām akcijas precēm! Reti kuriem patīk nedēļas sākums :), tādēļ mēs cenšamies, sākot katru nedēļu, jūs iepriecināt! Lai nedēļa paietu zibenīgi un ar pievienoto vērtība, jau pirmdienā ir jāsāk gatavoties kārtējai pirts dienai. Jānāk mūsu internetveikalā, un jāskatās, ko varat jau iepirkt nedēļas beigām. Un protams, akcijas sadaļa ir tā labākā! Nu ko, vai aplūkojam piedāvājumu?

Aromātiskais spilventiņš “Peciņa” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-pecina/. Ģimenes cilvēki ir ielāgojuši, deviņdesmit procentos labs pasākums sanāk, ja mīļotā ir labā garastāvoklī :). Un kurš cits, ja ne Tu pats, vari uzturēt šo labo garastāvokli savai mīļotajai. Tad nu, pasūtot preci pirtiņas apmeklējumam, neaizmirsti ielikt grozā arī šādu mazu, smaržīgu un mīļu dāvaniņu!

Filca pirts cepure “Saimnieks” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/. Kad esi parūpējies par daiļo dzimumu, ir pienākusi Tava kārta. Mājas ir mājas, tur Tu vienmēr esi saimnieks, bet lai pirtiņā nerastos pārpratumi, Tavā galvā ir jābūt šādai cepurei! Ar šo cepuri galvā, respekts pret Tevi pieaugs, un pirtiņā labākā vieta, vienmēr būs atstāta tieši Tev. Protams, ja brauc ciemos pie kāda un šādu pirtī pasēdēšanu, šī arī būs ļoti laba dāvana saimniekam. Visdrīzāk, ka otra labākā vieta, būs rezervēta tieši Tev!

Koka krūze 1l https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kruze-1l/. Ja Tu, braucot ciemos, ka dāvanu, paņemsi arī šo krūzi, tad Tu būsi ļoti labs ciemiņš un jutīsies kā mājās. Bet, ar tik fantastiskām dāvanām ir jābūt ļoti uzmanīgiem! Parasti tādas jāņem divas – viena sev un otra dāvanai! Jo bieži vien gadās, ka redzot šādu krūzi “dzīvajā”, tu nodomā – bet “baigi labā”, varbūt atstāt sev?

Nu redz, Tu saņēmi pāris BEZMAKSAS ieteikumus no www.istaspirtslietas.lv, un droši tos drīksti izmantot. Protams, šo bezmaksas informāciju vari izplatīt tālāk, šērojot šo rakstu, un ja patika, tad vari arī mums piesekot, un ik pa laikam mēs pametīsim kādu ideju Tavai fantastiskai dzīvei! 🙂

Lai forša un izdevusies šī nedēļa!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *