Bez kategorijas

Sveiki!

Atkal esam pie nākamās nedēļas sliekšņa. Protams, mēs visi ticam, ka nākamā nedēļa atnesīs daudz panākumus, lielu grozu ar patīkamiem pārsteigumiem un izdošanos visas lietāš. To mēs visu jums katram novēlam. Bet protams, lai tas viss ienāktu jūsu dzīvēs, ir jābūt kādam priekšnosacījumam – brīvdienas ir jāpavada laimīgā un priecīgā atmosfērā. Nav svarīgi, vai ģimenē, vai ar draugiem, radiem, kolēģiem. Svarīgi – būt LAIMĪGIEM!!! Ja tā ir, nedēļa būs lieliska!

Viena no iespējām, kā atpūsties, ir izmantot pirtiņas esamību un tajā rīkot jaukas tikšanās ar kārtīgu pēršanos. Par pirtiņu, jums gan pašiem ir jāpadomā, bet par inventāru, vienmēr griežaties pie mums. Esam sagatavojuši jaunu akcijas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ piedāvājumu nākamajai nedēļai. Tas nozīmē, ka jūs varak jau šodien, sākt gatavoties nākamajām brīvdienām. Sapirkt visu iespējamo, bet galvenais vajadzīgo, un kārtīgi izplānot pēršanos. Protams, mēs jums neieteiksim, kā būtu labāk, jo vislabāk ir tā, kā jūs to vēlaties! Ar mīļu sieviņu, ar visu ģimeni, ar draugiem un radiem – iespējas milzīgas!!!

Pieņemsim, ka jūs ar draugiem, bez sievām, vīru kompānijā vēlaties atslābināties. Tad šādas koka krūzes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kruze-1l/, aizstās jebkuru sievu. Pie noteikuma, ka tajās miestiņš tiks pildīts nepārtraukti. Šis nav aicinājums “bez sievām” :), šis ir aicinājums, pasēdēt “veču” kompānijā, kas noteikti ir vajadzīgs!

Pēc šāda baļuka nākot mājās, sieviņai var paķert šādu dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-apburosa-sieviete/, jo katra otrā pusīte zina, ka “večiem”, ik pa laikam ir jābūt “veču” barā. Ta sir normāli, un par šo saprašanu vien, mūsu meitenes ir pelnījušas balvu – mīļu spilventiņu, un mīļu skūpstu!

Katrā gadījumā, sākam jau šodien intensīvi gatavoties nedēļas izskaņai, un būs ko atcerēties visu nākamo nedēļu!

Lai izdevusies katra diena, un iekamies veikalā!

Jūsu

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *