Bez kategorijas

Sveiki!

Rudens mūs lutina ar burvīgu laiku. Ļoti ceru, ka tāds saglabāsies ilgāku brīdi, jo ziemu galīgi negribas. Protams, visiem pirtī gājējiem, nekādi laika apstākļi nav šķērslis, baudīt šo fantastisko nodarbi! Galvenais, lai būtu sagādāts viss vajadzīgais inventārs. Aplūkosim pāris noderīgās preces, ko mēs piedāvājam internetveikalā www.istaspirtslietas.lv

Viena no manām iecienītākajām lietām, ir šī koka reste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/. Kurš vēl nav saskāries, kad tu mēģini apsēsties vai apgulties uz lāvas, bet tā ir tik karsta, ka tas nav iespējams? Īstam pirts saimniekam vienmēr ir ko piedāvāt. Šāds, divus metrus garš sēžamais atbilst visām prasībām. Uz tā var sēdēt, uz tā var gulēt kamēr per, un protams, ar to var padalīties ar kādu un sēdēt divatā. Ļoti universāla un noderīga  prece pirts apmeklējumiem.

Kad rakstu kādu piedāvājumu un nonāku līdz sadaļai “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, parasti tajā uzkavējos ilgāk. Šajā sadaļā, ik viens var atrast sev preces, kas pirtiņas apmeklējumu padarīs vēl patīkamāku (ja tas vispār ir iespējams). Piemēram, dažādi sāls bloki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/, tie sniegs aromātu kuru būsi izvēlējies tieši šajā reizē. Ja nu iegādājies visus pieejamos sāls blokus, tad Tu noteikti esi “Aromātu noteicējs”! Tu vari “pavēlēt”, kādu smaržu, kādā apmeklējuma laikā vēlies. Iedomājies, Tu saki sievai: “Šodien vari izvēlēties, ciedra vai rozmarīna pirtiņu baudīsim?!” Nu “pa foršo”, ne?!

Katrā gadījumā, nāc veikalā un izvēlies visu, lai brīvdienas būtu tādas, ka visā nākamajā nedēļā ir ko atcerēties un miesa jūt fantastisku pērienu!

Lai fantastiska šī diena un gaidām brīvdienas!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *