Pirts drēbes

Sveiks, mazajā piektdienā!

Būtu ļoti muļķīgs jautājums, vai brīvdienās vēlies atpūsties? Precīzāks būtu – KĀ? Protams, es ieteiktu pirtiņu! Vai atjaunošanās kūre, vai pasēdēšana radu, draugu, galu gala, kolēģu kopā būšanā, to gan, esi tiesīgs izvēlēties pats! 🙂

Es Tev pastāstīšu, no kuras puses ir jāpieiet šim procesam. 🙂

Par pirts kurināšanu Tu pats zini, vairs neesi mazs puika/meitietis. Vienīgais, nemēģini iekurt ar benzīna palīdzību, kā mēs ar bračku bērnībā ugunskuru – dega labi, un uzacis ātri atauga.

Pirmām kārtām, apskaties, kas Tev ir ar pirts slotiņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Ko sirds kāro, tradicionālās, vai kaut ko ekstrā. Mūsu klāstā, no “eksotiskajām”, nesen nonāca piedāvājumā lauru lapu pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lauru-lapu-pirtsslota/. Tam ir jābūt interesantam piedzīvojumam.

Ejam tālāk! Ja reiz atpūšamies, tad vīri vēlēsies kādu kārtīgu kausu ar putojoša miestiņa. Es gan nevaru piedāvāt kauni no filmas “Velna kalpi” (interesanti, cik litri tur salītu – bet reāli, nedēļai pietiktu), bet mums ir šāds piedāvājumā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/. Teikšu, ka nemaz tik daudz šādu kausu vairs nav palicis, jūs tos esat iecienījuši.

Var, un kādreiz arī tā vajag – atpūsties bez daiļ dzimuma, bet lielāko tiesu, šīs daiļās būtnes izdaiļo mūsu atpūtu. Un būsim godīgi, tās ļoti daudz dara, lai uz galda nestāvētu tikai miestiņš, bet kārtīgs uzkožamais arī. Tādēļ, kā pateicība šīm “zemes Dievietēm”, mēs noteikti varam pasniegt kādu skaistu dāvaniņu. Šāds spilventiņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-pecina/ liks apžilbt, no Tev veltītā smaida, un kauss ar putojošu miestiņu piepildīsies pats no sevis. Tu atmaigsi, un izvilksi galveno dāvanu… bet protams, šo saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-roza/, kas eleganti piestāvēs un skaisti izskatīsies, kad šī “zemes Dieviete” tekalēs ap galdu un Tevi apčubinās!

Ja nu es kaut ko esmu piemirsis, un noteikti tā ir, nekautrējies, izstaigā visu veikalu un pats izvēlies turpinājumu. 🙂

Lai Tev izdevusies šī nedēla!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *