Labai noskaņai

Sveiki!

Esam klāt! Vai atceries, mūsu bērnībā bija bērnu raidījums “Kling, klang, esam klāt!”. 🙂 Nu lūk, mēs arī esam klāt!

Es domāju, ka esam iesoļojuši “stresainā mēneša fāzē”. Vectētiņi un vecmāmiņas ir atgriezuši bērnus. Vecmāmiņa sāk dzert karvalolu, bet vectētiņš sāk dzīt “Dzimtenīti” – vecvecākiem sākušies svētki! Un tagad ir pienākusi Tava kārta stresot. Skolas somas, burtnīcas, penāļi, sporta apavi… es braucu pie vectētiņa. 😀

Lai mazinātu šo stresu, Tev ir jāatrod kāds “logs” savai atpūtai un garīgajai veselībai. Un protams, viena no iespējām sevi – iet pirtiņā! Katru nedēļu izkurini kārtīgi pirtiņu, nē, vispirms noliec gulēt bērnus 🙂 , un tad kopā ar sievu ļaujies pirts spēkam!

Apzinoties jūsu vajadzības, mēs dažas preces, esam ielikuši atlaižu sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Tā teikt, cenšamies palīdzēt pārvarēt stresu. 🙂 Nedaudz aplūkosim piedāvājumu:

Bērnu cepure “Pandiņa” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-pandina/. Nu jā, ar to nolikšanu gulēt varbūt izteicos nekorekti, bet ai cik vilinoši. 🙂 Katrā gadījumā, bērniem arī ir jābūt tīriem un jāizjūt pirts enerģija. Šī var būt laba dāvana, jauna cēliena uzsākšanai.

Ēteriskā eļļa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-priede-2/. Vienmēr ir vajadzīga, un vienmēr tā beidzas nelaikā. Tomēr ir patīkami apzināties, ka pirtiņā, Tu pats esi noteicējs, un vari baudīt tādu atmosfēru, kādu vēlies. Starp citu, mums diezgan nesen ir parādījies, interesants trauks pirts aromātiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/trauks-pirts-aromatiem/. Interese ir, neteikšu ka liela, bet… aplūko, Tev noderēs.

Vislabākais, kā Tu vari darīt, ienāc veikalā un pats aplūko mūsu piedāvājumu. Izvēlies sev vajadzīgās preces, un pērc tās nost! J Ja nu rodas kādi jautājumi, Tu vienmēr vari ar mums sazināties!

Nu ko, lai Tev pietiek izturības visa nākamajā nedēļā, un gatavojies “nervu nomierinošai procedūrai” – PIRTIŅAI!

Mēs vienmēr esam ar jums!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *