Bez kategorijas

Sveiki!

Jauna nedēļa sākas ar izaicinājumiem – tropisku nakti un pamatīgu vētru. Ļoti ceru, ka Latvijā neviena pirtiņa nav cietusi, un visiem viss ir kārtībā! Pārlaidīsim šo negaisu, sakopsim apkārtni un iesim atpūsties pirtiņā.

Kā jau katru nedēļu, arī šo, mēs esam sākuši ar “foršām” atlaidēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Kā jau vienmēr notiek, Tev ir iespēja izpētīt šo piedāvājumu, padomāt ko tieši vajag, un tad pasūtīt.

Esam pacentušies salikt interesantas un noderīgas lietas, kurām noteikti ir jābūt pieejamām Tavā pirtiņā. Nu, piemēram, šis jaunums – Lauru lapu pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lauru-lapu-pirtsslota/. Šāds piedāvājums mums vēl nekad nav bijis, tādēļ gaidīsim POZITĪVAS atsauksmes. 🙂

Var jau būt, ka augusts vēl nav tas mēnesis, kurā mēs domājam par kaut ko siltu. Bet, nu tomēr – šāds saunas dvielis  https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-roza/, būs diezgan noderīgs, skaists un kārojams katrai sievietei. Kādēļ ir jāgaida aukstums, lai šādu pasniegtu kā dāvanu? Domāju, ka vari pasūtīt šodien pat, un nākamā pirtī iešanas reizē, to arī izmēģināt!

Ja nu Tu vēlies sieviņai pasniegt šādu dāvanu, tad šādam dvielim uzliec rozīnīti ar šo aromātisko spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-sievinai/. Domāju, ka šādi pasniegta dāvana sieviņu neatstās vienaldzīgu.

Katrā gadījumā, nāc pie mums veikalā un papēti visus piedāvājumus, izvēlies sev vajadzīgo, izvēlies skaistas un noderīgas dāvanas citiem pirts mīļotājiem un baudi šo pirts procedūru. Lai Tev nekas netrūkst un vari relaksēties!!! 🙂

Lai izdevusies šī nedēļa un tiekamies!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *