Švammes

Sveiki!

Pirmām kārtām, ļaujiet man izteikt sajūsmu un prieku, ka lēnām, bet sākam atgriezties pie pirts. Pēc veikala apmeklētības es nojaušu, ka lēnām, bet “gruntīgi”, sākam domāt par pirtiņas labajām īpašībām. Un kā gan, lai tā nebūtu? Laukā lietains, saulīte ir paslēpusies, peldēšanās nav tik pievilcīga – ir jādomā atslodzes alternatīva. Un, protms, pirtiņa ir vieno no labākajām šādām iespējām! Esmu priecīgs un gandarīts pr šādu jūsu izvēli!

Lai vairāk jūs iepriecinātu, šonedēļ esam salikuši jaunākās preces veikalā, un tās ir pieejamas. Pats fantastiskākais, ka tās ir domātas bērniem! Daudz, fantastiskas švammes https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/svammes/, ar kurām jūsu bērni mazgāsies ar lielāko prieku un pat sadraudzēsies ar tām. Kādā rakstā jau minēju, žēl, ļoti žēl, ka manā bērnībā šādas švammes nebija. Bet mūsu bērniem, ir ne tikai rotaļlietas, bet arī mazgāšanās līdzekļi!

Protams, tikai vienu švammi nepasūtīsi, vajag vēl kaut ko klāt. Tad Tev jāizstaigā viss veikals, piemēram, jāienāk šīsnedēļas atlaidēs https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ un jāpadomā, varbūt, ka Tev kaut ko no tā pašam vajag? Kaut vai šāds lina halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/. Nav jau tā, ka rudens klāt, bet pēc pirtiņas vai dušas, ir vēlme kaut ko uzmest plecos. Laba iespēja iepirkties, un šāds halāts būs labs palīgs arī ziemas laikā. Es jau minēju, ka šai precei tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. To iegādājās gan sev, gan kā dāvanu kādam mīļam cilvēkam.

Ja jau esam tikuši tik tālu, un tūlīt iesim pie kases, “izmetam” vēl līkumiņu, un ieejam šajā sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Kā es smejos 🙂 , sadaļa veltīta Tavam degunam 🙂 . Sākot jau ar dažāda aromāta sāls blokiem https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, ar kuru palīdzību, pirtiņā sajutīsi atmosfēru, kādu pats vēlēsies. Un beidzot ar pirts mediem https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sviesti/, kurus var izmantot arī vienkārši pēc dušas – ieziedies un noskalojies. Ķermenis stundām jutīsies svaigs un smaržīgs, kas uzlabos Tavu garastāvokli uz visiem simts!

Kad esam visu labo izvēlējušies, dodiet mums zināt, un mēs Tavu preci nosūtīsim pēc iespējas ātrāk, lai varētu to lietot.

Lai Tev izdevies vakars un atlikusī nedēļa!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *