Krūzes, kausi

Sveiks, mans sekotāj!

Vai Tu jau zini, kā pavadīsi brīvdienas? Nedēļa gan tikai vidū, bet tāda nomākusies, pelēka un padrūma. Ir jāpieliek piepūle un jāpadomā, kā kvalitatīvi atpūsties un ļaut dvēselei un garam saņemt saulīti! Protams, man ir priekšlikums. Brīvdienās iekuram pirtiņu un baudām to! Vai vienatnē, vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem. Tā ir brīva izvēle, galvenais, lai prieks ir Tavā tuvumā, tad arī šādi laikapstākļi nav šķērslis!

Uztaisiet kārtīgu “BAĻĻUKU”!!! Bērni, noteikti ir sadāvinājuši katram pa vislabākajai pirts cepurītei “Labākais TĒTIS” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-cepure-labakais-tetis/ un “Labākā MAMMA” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-cepure-labaka-mamma/  (šīs cepures ir vienreizējas), velkam tās galvā uz visu vakaru. Ja reiz ģimenes pasākums, tad ģimenes! Tā, ko mums vēl vajag? Protams, halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/. Laiks ir tāds, ka šis atribūts būs tieši laikā un vietā. Pēc kārtīgas karsēšanās uzvelkot šo halātu, omulīgi var pasēdēt pie karaliski uzklāta galda. Mammai arī tas derēs, bet viņai plauktā, noteikti, ir kas labāks. Šis bordo saunas dvielis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/, biezs un silts, tieši šādam laikam. Starp citu, šis dvielis ir uz līmlentas, tā kā bez uztraukumiem! 🙂

Nu re, ar apģērbu tā kā esam tikuši galā. Kas vēl ir vajadzīgs “dvēseles saulei”? Protams, kārtīgam galdam, kārtīgs miestiņš! Ne daudz, bet smeķīgs! Lai šādu mantu baudītu, vajag arī pareizus traukus. Veram vaļā skapi un liekam galdā šādu koka kausu komplektu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/. Šis ir labs komplekts, tikko par to nodomā, tā draugi jau zvana un jautā: Vai komplekts uz galda būs? Bet PROTAMS!!! Ņem kārtīgu miestiņu un brauc ciemos! Ja jau ir sabraukuši kārtīgi vīri, un pirts ir izkurināta, tad laipnu lūgti pirtī uz pēršanos ar ozola slotiņām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-pirtsslota/. Pēc šādas pirtiņas var lekt dīķī, bet ja tāda nav, tad Tev ir pielikta šāda krievu duša https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-20-litri-ar-plastiku/, noskaloties zem šāda “ūdenskrituma” – bauda miesai un laime garam!

Nu re, man par šo iedomājoties vien, vairs netraucē šis drēgnais laiks. Un pēc šādas atpūtas, vēl ilgi staigāsi pacilāts un enerģijas pilns! Kā parasti saku, plānojam nedēļas nogali laicīgi, lai varam kārtīgi atpūsties!

Lai Tev izdevušās visas dienas!

Tavs veikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *