Labai noskaņai

Sveiki!

Un atkal, kārtējā skaistā, bagātīgā un mērķu realizējošā nedēļa ir klāt! Ir patīkami apzināties, ka vari nedēļu sākt ar jaunu sparu, skaistām domām, un nosprausto mērķu piepildīšanu. Kurš teica, ka pirmdienas ir sliktas dienas? Muļķības! Tikai pareizi uz tām ir jāapskatās! 🙂

Kā vienmēr, lai Tevi uzmundrinātu nedēļas sākumā, Tu vari ienākt sadaļā
“Akcijas preces” https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, aplūkot šīs nedēļas piedāvājumu un jau saplānot siltu nedēļas nogali. Šādi uzsākot darba nedēļu, rodas motivācijas to kvalitatīvāk nodzīvot, lai ne mazāk kvalitatīvi, pēc tam atpūstos!

Kas tad šonedēļ mums ir tik labs un interesants, ko vajadzētu iegādāties? Pieņemsim, šis sāls bloks https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/. Šī ir viena no tām precēm, kura mēdz izbeigties, un tā ik pa laikam ir jāatjauno. Bet, tam ir arī savi plusi. Ik pa laikam, Tu vari mainīt pirts aromātus. Ja vēlies sajusties kā senais ēģiptietis vai sengrieķis, tad šis aromāts ir domāts Tev. Iekur pirtiņu, uzlej Ciedram ūdeni un uz lāvas sēdi kā imperators. Labs motīvs nedēļas nogalei…

Ar atlaidi, esam ielikuši lielo pirts dāvanu komplektu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lielais-pirts-davanu-komplekts-no-dabiskiem-materialiem/. Šī tiešām ir laba dāvana sev vai labam draugam. Ar šo komplektu, Tu būsi gatavs pirts apmeklējumam. Sākot jau no bērza pirtsslotas, lai būtu ar ko kārtīgi nopērties. Protams cimds ar cepuri. Ar cimda palīdzību, ērti varēsi noturēt slotiņu un pērt, bet cepure pasargās galvu no pārkaršanas. Un, protams, lina dvielis. Slaucīšanās ar lina dvieli uzlabo ādas izskatu, asinsriti un paaugstina ķermeņa aizsardzību pret saaukstēšanos. Starp citu, dvielis der ne tikai pirtī, bet arī ikdienā – mājās.

Protams, vienā ierakstā nav iespējams uzskaitīs visas nepieciešamās un fantastiskās pirts lietas, ko mēs jums varam sniegt. Tādēļ man ieteikums būtu, pašam ienākt mūsu veikalā, izstaigāt visas sadaļas un iegādāties tās preces, kuras jums dotajā mirklī ir aktuālas. Bet mēs parūpēsimies, lai jūs tās saņemtu pēc iespējas ātrāk. Kā jau jūs daudzi zināt, mūsu sadarbība ir vienmēr pretimnākoša katram no jums.

Lai izdevusies šī burvīgā nedēļa un gaidām veikalā!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *