Labai noskaņai

Sveiki!

Nemanot, bet ir pienācis aukstums un drīz jau parādīsies pirmais sniegs. Sēņotāji cenšas vēl paspēt pabeigt sezonu, makšķernieki pēdējās rudens copes, bet mēs, pirts mīļotāji, iekārtot pirtiņu ziemas sezonai!

Kas man patīk pirtiņās, ka tajās viss tikai sākas! Ziemas aukstumā, izsildīt miesu, pasēdēt brīvdienās ar ģimeni, draugiem komfortā, palīdzēt organismam cīnīties pret slimībām. Galu galā, labi pavadīt brīvdienas, tas viss sliktos laika apstākļos ir iespējams ar pirtiņas starpniecību! Ir ideāli, ka mājās ir pirtiņa!!! 🙂

Kā jebkurai lietai dzīvē, ar ko Tu aizraujies, ir jāvelta laiks un uzmanība, tā pat ir ar pirtiņu. Lai tā kalpotu Tev, Tavai ģimenei, Taviem draugiem ar kvalitāti, Tev ir jābūt tam atbildīgajam, kurš seko līdzi visām precēm, visiem aksesuāriem, visiem piederumiem, un vajadzības gadījumā tos nomaini, papildini vai uzlabo. Uz šajā darbā, mēs vienmēr esam ar Tevi, un palīdzēsim visu to nodrošināt!

Sastādi sarakstu, ienāc www.istaspirtslietas.lv veikalā un pasūti vajadzīgās preces. Pēc pāris dienām ej uz tuvāko pakomātu un saņem savu sūtījumu! Tik vienkārši un elementāri, ja sadarbojies ar mums! Nekur nav jābrauc, jāstāv sastrēgumos, jādedzina benzīns, utt., utt. Iekur kamīnu, paņem telefonu un iepērc visu nepieciešamo. Kamēr rakstu, sajutos kā Ziemassvētkos!

Vairāk gan Tevi nenogurdināšu! Gatavojies brīvdienām, sapērc visu vajadzīgo, un ļauj pirtiņai darīt savu darbu!

Tavs veikals www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *