Pirts drēbes

Sveicināti!

Prieks, ka varu jūs uzrunāt jaunās nedēļas sākumā, un novēlēt izdevušās piecas darba dienas. Ja nu kādam iekrīt brīvdienas, no sirds apsveicu un ticu, ka atpūtīsieties ar pievienoto vērtību!

Bet nu, mums pārējiem, kuriem sākas darba nedēļa, mums ir vajadzīgs kaut kas uzmundrinošs un patīkams. Tad nu, šonedēļ, esam pretimnākoši, un sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ esam pagarinājuši pagājušās nedēļas akciju par vienu dienu un pielikuši šīs nedēļas akcijas. Kolosāli ne? 🙂 Tātad, šīs dienas laikā, jums ir pieejami divdesmit produkti uz atlaidi. Es ceru, ka mēs jūs iepriecinājām un jūs zināsiet, kā to izmantot!

Bet nu, neliels ieskats vajadzīgākajās precēs. Runājot par skolu, esam jau mācījušies kādu laiku, un noteikti kāds pasniedzējs jau ir “aizķēries” ar savu attieksmi un pretimnākšanu. Ja nu vēlies pateikt paldies par viņa darbu, aplūko šo spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labaka-skolotaja/. Ideāla, maza dāvaniņa, kuru pasniedzot, Tu parādīsi savu attieksmi un pateiksi lielu PALDIES par sniegtajām zināšanām.

Kā vienmēr, mums ir liels prieks, ka varam palutināt pašus mazākos pirtī gājējus. Mūsu noliktavu ir papildinājušas pirts cepurītes bērniem. Skaistas un mīļas! Viena no tām, šonedēļ ir ar akcijas cenu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-kakitis/. Šī ir laba iespēja, pie visām vajadzīgajām precēm, paņemt arī šo, un ieraudzīt fantastisko bērna smaidu viņa sejā, ka šī cepurīte pavērsies viņa skatienam. BURVĪGI!!! 🙂

Rudentiņš bagāts vīrs, un aukstums tam seko pa pēdām. Tādēļ es aicinātu, ielikt grozā šo lina halātu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/. Tas noderēs gan pirts apmeklējumiem, gan mājas solim. Kad mājās ir nedaudz padrēgns vai vēss, un ir vēlme kaut ko uzvilkt, tad šāds halāts ir tieši laikā. Kā jau lins, tas ir viegls un pat gaisīgs. Bet uzvelkot to mugurā ir omulīga un viegla sajūta. Nu jāņem! Jāņem un jālieto!!! 🙂

Ceru, ka esam Tevi uzmundrinājuši, un nedēļas nogalē Tu varēsi pielietot visas šīs uzskaitītās preces, vai sevis izvēlētās. Mēs esam pieejami visu cauru nedēļu, un labprāt palīdzēsim piepildīsim Tavus plānus pēc atpūtas pirtiņā!

Lai izdevusies šī nedēļa!

Tavs veikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *