Labai noskaņai

Sveiks mans Draugs!

Es ceru, ka Tev, tā pat kā man, ir fantastisks un cīņas pilns garastāvoklis. Nezinu, kā Tu to “dabū gatavu”, bet tādam tam ir jābūt līdz pat piektdienas pēcpusdienai, kad nedēļas darbiem liec punktu un sāc domāt par atpūtu. Tā, protams, ir katram sava, bet nedaudz pastāstīšu, kāpēc es šodien esmu ar lauvas spēku!

Nedēļas nogalē, mani uzaicināja  uz pirtiņu, teica, ka pašam nekas nebūs jādara, tikai jāatpūšas! Bet, protam, es tak esmu “ar galvu”, un šādu priekšlikumu garām nelaidīšu. Tad nu sāku domāt, ko ņemt līdzi? Būtu muļķīgi, braukt ciemos ar plikām rokām, kaut gan es tā varu J, bet nu labi, ne šajā reizē. Paņēmu aromātisko spilventiņu “Laimei” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-laimei/, lai ģimenē ienestu visu to labāko, un šī fantastiskā smaržā ik pa laikam atgādinātu, par LAIMES klātbūtni šajā mājā!

Kā tu brauksi ciemos, un nepaņemsi dāvaniņu pašiem mazākajiem? Tā nevar! Nu jā, var jau būt, ka viņi vēlējās mazu bet skaistu rotaļlietas mašīnīti, bet, es braucu uz pirti, un visi ejam pirtī, tādēļ paņēmu mūsu veikala “bērna lepnumu” – cepurīti  https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-kakitis/. Teikšu tā, cepurīte bija topā, tā tika vilkta un nēsāta pat pēc pirts apmeklējuma! 🙂

Nu tā, ar bērnu esmu “ticis galā”, tas jau ir labi! Lai mēs, vīri, varētu kārtīgi pasēdēt, ir jāpiekukuļo saimniecīte. Tad nu ilgi nedomājot, ieliku somā šādu saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-dzeltens/. Protams, to smuki iepakoju un eleganti pasniedzu. JĀ, trāpīju desmitniekā!!! Viss vakars pilns ar jokiem un smaidu. Bet, tie kas ir lietas kursā, ja saimniecīte smaida, tad saimnieks atpūšas! 🙂

Kad ar pašu grūtāko biju ticis galā, atlika vieni sīkumi – parūpēties par mums pašiem! Paķēru katram pa alus krūzei https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/, un kā dāvanu ieliku ozola blašķi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-blaske-1l/. Kas par FANTASTISKU nedēļas nogali!!!Pirts izbaudīta, bērni no sajūsmas izspiegušies, sievas izrunājušās, izsmējušās un smaidu dāvājušas apkārtējiem! Un protams mēs, no visa redzētā un sajustā, atveldzējušies un spēkus uzkrājuši!

Kā jūti, esmu gatavs visiem šīsnedēļas izaicinājumiem! Ja Tu tā nejūties, aizņemies šo ideju uz nākamajām brīvdienām, un liec visiem kārtīgi atpūsties! Bet, ja Tev vajag sagatavoties šādam pasākumam, nāc mūsu veikalā un sapērc visu nepieciešamo!

Lai izdevusies šī nedēļa un gaidām Tevi!!!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *