Cepures

Sveiks, Draugs!

Vai Tev jau ir plāni brīvdienām? Nav? Nu tad ir pēdējais laiks sākt plānot. Palikušas tikai divas darba dienas, un atkal varēsim ļaut miesai un dvēselei atpūsties. Tu jautā, kā? Man ieteikums – “aizlaist” uz kādu pirtiņu pie draugiem, vai ar draugiem.

Ja nu Tev pašam mājās ir pirtiņa, tad Tu esi BOSS. 🙂 Tad jau Tev ir skaidrs, kā pavadīsi brīvdienas, vai ģimenes lokā, vai draugus saaicināsi. Bet, tā vai tā, Tev jābūt skaidrs, vai viss ir, lai kārtīgi atpūstos. Ja nu nāk draugi, labi daudz draugu, noteikti ir jāsaprot, vai pirts slotas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/ ir pietiekami. Skaidra lieta, ka draugu pulkā alus ļoti labi garšo. Protams, alus jālej kārtīgos kausos un krūzēs https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kruze-1l/, lai tas ir “smeķīgāks”. Ideālākajā gadījumā, tas ir jālej no kārtīgām mucām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/10-l-konusveida-ozolkoka-muca/. Starp citu, Jāņi arī nav aiz kalniem. Tādēļ, kādam Jānim, šāda muca būs labu labā dāvana, un no tās ne vienu reizi vien remdēsiet slapes. Ir par ko padomāt!

Bet nu, atgriežamies pie tuvākajām brīvdienām. Ja nu sanāk draugu ģimeņu pasākums, kādam mazajam šāda cepure https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-pingvinins/ dāvanā, nebūs nemaz tik slikta. Un protams, lai vakara gaitā neviens neaizmirstu kas Tu esi, Tev noteikti jānēsā šāda cepure https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/.

Nu re, esam nedaudz Tevi “sapakojuši” labām brīvdienām. Ja nu ko esam aizmirsuši, tad ienāc pats mūsu veikalā un pasūti.

Katrā gadījumā, lai izdevusies nedēļas nogale!

Bet nu, vēl nedaudz pastrādājam, un tad gan…. 🙂

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *