Pirts drēbes

Sveiki, mīļie!

Nu ko, atkal ir svētdiena, un atkal ieņemts zemais starts jaunajai, fantastiskai nedēļai! Es ļoti ceru, ka esam visi atpūtušies un guvuši iedvesmu. Jā, laiks mūs nelutina, bet mēs esam stiprāki par apkārt notiekošo, un mēs nosakām toni savai dzīvei! Lai arī kāds laiks apkārt nevaldītu, mēs vienmēr varam pasaukt radus, draugus, kaimiņus, kārtīgi iekurināt pirtiņu un atpūtinām gan miesu, gan dvēseli!

Tādēļ arī mēs, šodien esam salikuši jaunu akciju uz nākamo nedēļu. Jo, laba atpūta ir saplānota atpūta. Tu jau šovakar vari sākt, un IR jāsāk plānot nākamo pasēdēšanu.

Kā jau Tu labi zini, lai viss noritētu gludi un silti pirtiņā, Tev visam jau jābūt sagatavotam. Ja nu kaut kā nav, ienāc pie mums internetveikalā, un papildini krājumus!

Tātad, ko īsti mēs piedāvājam, un ar atlaidi:

Bērnu cepure “Pingvīniņš” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-pingvinins/. Kolosāla iespēja, ģimenes atmosfērā, baudīt pirtiņas labumus un bērnam uzdāvināt cepurīti, kura būs tikai viņa un neviena cita. Šī ir fantastiska dāvana arī tādēļ, ka bērs savā iztēlē vēl vairāk iemīlēs pirtī iešanu, bet tas nozīmē – rūpes par veselību! Ļoti svarīga lieta, un Tu kā vecāks, vari nospraust šo kursu bērnam.

Cinkota vanna https://istaspirtslietas.lv/Produkts/cinkota-vanna-40l/. Ir palicis vienīgais eksemplārs. Šī vanna noderēs ne tikai pirtiņā. Nāk vasara, un bērnam lielus priekus var sagādāt pluņčāšanās šādā vannā. Universāla prece vasaras laikā! Jā, starp citu, ir pieejama arī 60 l https://istaspirtslietas.lv/Produkts/cinkota-vanna-60l/.

Katrā gadījumā, mums ir daudz preces priekš jums. Bet, tiešu jums ir jāienāk mūsu internetveikalā, un jāatrod sev vajadzīgā. Tad ir jāpasūta, bet mēs nogādāsim pēc iespējas ātrāk, un varēsiet lietot un sajūsmināties!

Nākam un pasūtam!

Lai izdevusies nākamā nedēļā,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *