Aromātiskie spilventiņi, Dāvanas

Sveiks, mīļais draugs!

Un atkal, sākšu ar lielu pateicību visiem, kuri mums seko un dalās ar ierakstiem. Katrs no jums ir ļoti svarīgs un ļoti gaidīts viesis mūsu veikalā, kā arī faceook lapā! Mēs lēnām, bet augam sekotāju apjomā, un tas nozīmē, ka esam uz pareizā ceļa. Tā arī turpināsim! 🙂

Man ļoti patīk trešdienas – nedēļas vidus. Ir “likumīgs” pamats aizdomāties un sākt plānot nedēļas nogali. Saprast, vai visu esmu iegādājies, lai kārtīgi atpūstos? Par pārtiku parasti atbild sieva, 🙂 bet mēs vīri domājam, vai “globālās” lietas ir vietās. 🙂 Nu lūk, es kā vienmēr par pirtī iešanu! 🙂

Tu zini, ka ir jāienāk mūsu internetveikalā vismaz reizi nedēļā. Jo, reizi nedēļā, mēs mainām akcijas preces https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, ja būsi vērīgs, un ieklausīsies šajā rekomendācijā, Tu labas preces iegādāsies uz atlaidi – vai nav kolosāli?

Parasti, kad šim spilventiņam https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labakais-virs/ ir akcija, es saucu: mīļā apskaties un padomā!!! 🙂 Lai nu kā tur arī būtu, bet vīrietim dažreiz ir jāatgādina, ka viņš ir pats labākais!

Ja Tu izdarīsi minēto mājasdarbu, tad noteikti “saņemsi pretī” daudz vairāk. Tu noteikti saņemsi šo mīļo dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/davana-milu-tevi/, un jūs abi būsiet priecīgi un stiprināsiet savas attiecības. Nenovērtē par zemu mazu dāvaniņu lielo lomu katra dzīvē!

Es vēl ieteiktu, pirts cienītājiem, šādu bambusa slotiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Varēsiet viens otru iepērt ar īpašām jūtām. 🙂 Nav jau nemaz tik traki, kā es te rakstu. Bet, kad gribas kaut ko “oriģinālāku” par parastajām pirtsslotām, iesaku šo pirtiņas kolekcijā.

Atkal, kā vienmēr. Esam aplūkojuši tikai trīs preces, bet mums tās ir simtām. Nāksies Tev pašam ienākt veikalā, un aplūkot visas sadaļas lai atrastu sev vajadzīgo. Nāc droši!

Lai izdevusies šī pēcpusdiena, un tiekamies!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *