Bez kategorijas

Sveiki!

Esam priecīgi Jūs uzrunāt, gandrīz, jaunas nedēļas sākumā! Man jau nu liekas, ka tik saulainos laika apstākļos mēs ātrāk noskaņojamies uz jaunām cīņām un jauniem panākumiem! Es vienmēr pirmdienas gaidu ar baudu, jo var sākt darīt lietas – pareizi! Nu, gluži kā jaunā gada apņemšanās, tikai uz nedēļu! Forši, ne?!!

Nu lūk, pirmā un svarīgākā mūsu lieta ir – tradīcija. Jā, mēs atkal esam salikuši nākamās nedēļas akcijas cenas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Šī tradīcija ir bez pārmaiņām jau vairākus gadus, un ir liels prieks, ka jūs to izmantojiet. Droši nāciet mūsu veikalā, un aplūkojiet, ko jaunu mēs esam ielikuši, kā arī ziniet, kā pasakā – līdz pulkstens divpadsmitiem ir iespēja iegādāties divreiz vairāk preču uz atlaidi. Svētdienas pēcpusdienas ir to vērtas – ņem tik ciet!

Otrā lieta, kas saistās ar pirmdienām. Tu varu nolemt uzlabot savu veselību, un reizi mēnesī apņemties iet pirtī. Bet, lai piepildītu šo apņemšanos, Tev ir jāienāk mūsu veikalā, un jāsapērk visu vajadzīgo.

Obligāti ir vajadzīga pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-eikalipta-pirtsslota/, bez šīs lietas, pēršanās nesanāks. 🙂

Es gan ieteiktu padomāt, par šādu koka resti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/. Lāva karsta, nosēdēt un nogulēt grūti, bet ja Tev līdz ir šāda reste, Tu jutīsies daudz komfortablāk.

Protams, ja vēlies kādu aromātu, kādas eļļas, ziepes. Atver šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ un izvēlies visu, ko vien sirds kāro!

Lai Tev izdevusies nākamā nedēļa, un mēs Tevi gaidām veikalā!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *