Labai noskaņai

Sveiki!

Ar nelielu nokavēšanos, bet tomēr, esam ieradušies pie jums ar šo rakstu. Es pat īsti nezinu, ko lai saka par Latvijas laika apstākļiem. 🙂 Maiju esam aizvadījuši karaliski drēgnajā vilnī. Tik nosvilpās, un mēnesis ir prom! Bet, nav jau sliktuma bez labuma. Šādos laika apstākļos pirtiņas smaida, 🙂 jo tās nav “pamestas”. Katru nedēļas nogali, un noteikti ne tikai nogali, mūsu varenākā izklaide ir – iekurināt pirtiņu un kārtīgi atpūsties ar kolēģiem, draugiem vai radiem. Ārā arī nav jau tā, ka nevar šašlikus un desiņas pacept, līdz ar to, laika apstākļiem ir otršķirīga nozīme, galvenais, lai kompānija ir laba, un lai pirtiņai viss būtu sapirkts. Un lūk, te nu mēs esam jūsu labākie draugi! 🙂 Protams, uz šašlika ēšanu mēs arī “draudzējamies” :), bet ļoti labprāt palīdzēsim sagādāt visu nepieciešamo pirtī iešanai!

Kā jau vienmēr, šī nedēļa sākusies ar jaunām akcijām, un kāds jau ir paspējis šo to iegādāties. Tādēļ veram vaļā šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ un papētām, ko tad nu mēs piedāvājam?

Lai maigu nomazgātu sievai muguru, iesakām šādu liepas švammi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/dabiga-svamme-liepa/. Pēc šādām, fantastiskām izjūtām, jūs noteikti sauks vēl un vēl mazgāt muguru. 🙂

Mums ir paliela eļļu kolekcija https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-kadikis/. No tās, varat izvēlēties sev piemērotāko un atbilstošāko, un lietot pašsajūtas uzlabošanai. Kā es parasti saku, kādreiz ir vēlme, pirtiņā sajust kādu konkrētu smaržu – lūdzu, liels spektrs ko izvēlēties.

Un protams, “paķersim” arī “smago galu”. Ja nu pirtiņā ir vajadzība atjaunot inventāru, piemēram spaini, varbūt ir vērts padomāt arī par ilgspējīgu un acīm tīkamu produktu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-spainis-16l-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-tumsa-nakts/?

Katrā gadījumā, jums pašam ir jāienāk mūsu veikalā un jāsaprot, kas ir vajadzīgs. Bet mēs to aiztransportēsim līdz jums tuvākajam pakomātam. Jā, tik elementāri! 🙂

Lai fantastiska šī nedēļa, un tiekamies veikalā!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *