Dāvanas

Sveiki svētdienā!

Liels prieks, esam aizvadījuši pirmo gada darba nedēļu. Domāju, ka visi esam pacilātā garastāvoklī, gada apņemšanās vēl nav zudusi un mēs varam plānot arī otro nedēļu.

Jā, mēs arī atgriežamies ritmā, un esam salikuši pirmās akcijas preces šajā gadā. Ir tradīcijas, kuras nevajag mainīt, jo tās ir iegājušās tautā un pat mēs tās gaidām. Nedēļas akcijas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, šī ir tradīcija, ko mēs turpināsim arī visu šo gadu. Tad nu nedaudz aplūkosim, ko mēs piedāvājam.

Aromātiskais spilventiņš “Tu esi GUDRS” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-tu-esi-gudrs/. Zinu pēc sevis, ka šogad daudzi vēlas saņemt šādu spilventiņu. Esmu nolēmis, paplašināt savas zināšanas un iemācīties ko jaunu. Kā jau mācību procesa laikā gadās, liekas ka tu neko pilnīgi nesaproti. Bet, ja man uzdāvinātu šādu spilventiņu, es noteikti zinātu, ka man tic, tic, ka es to spēšu un izdarīšu. Ja nu Tev blakus ir tāds pats cilvēciņš, uzdāvini šo spilventiņu, noliec viņam priekšā un viņš visu iemācīsies, sapratīs un kļūs gudrāks!

Pirmais janvāris nav pēdējā diena gadā, kad otram teikt “Mīlu Tevi”. Arī astotajā un divdesmit sestajā datumā to var teikt. Protams, var arī (un arī vajag) uzdāvināt kādu “pavadošo dāvanu”. Jā, briljanti ir jau sadāvināti, tagad var kādu “uzmanības dāvaniņu”. Atver mūsu ieteikto https://istaspirtslietas.lv/Produkts/davana-milu-tevi/ un aplūko, varbūt ka noder kādam romantiskam vakaram. Iededzam sveci, pasniedzam šādu spilventiņu un gaidām pavasari!

Nu un protams, pati pirts tēma. Ja nu ir kaut kas aizmirsies nopirkt uz Jaunā gada svētkiem, to var piepirkt tagad un arī turpmāk. Ļoti iecienīta sadaļa bija “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Jā, mēs to paplašinājām ar apjomīgākiem eļļas iepakojumiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-citrons-2/ un arī atstājām 10ml iepakojumus. Katrā gadījumā, izvēle ir laba un atbilstoša katrai gaumei.

Lai jūs saprastu, ko vēlaties iegādāties, jums pašiem ir jāatver mūsu internetveikals un jāaplūko viss piedāvājums. Esmu pārliecināts, ka jūs atradīsiet gandrīz visu sev vajadzīgo un varēsiet baudīt pirtiņu visu gadu ik pa laikam papildinot izsīkstošos krājumus.

Lai jums ideāla nākamā nedēļa, pievienojaties mūsu pulkam un baudām “karstu” dzīve!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *