Ģimene

Sveicieni 2023. gadā!

Mīļš sveiciens arī facebook sekotājiem, šajā 2023. gadā. Mēs gan ar jums tiekamies bieži, un tikai veikalos, bet nu ir vēlme jūs uzrunāt arī šādi!

Jā, daudzu mājās mēs esam ienesuši dāvaniņu prieku un vasaras smaržu Jaungada naktī. Man ļoti patīk šī apziņa, ka mums sanāk kaut kas maģisks… It kā atver dāvanu un lasi “Laimīgu Jauno gadu”, bet pieliec pie deguna, un sienas gubas smarža vēlā vasaras vakarā – skaisti un romantiski!

Mēs jums visiem apsolām, turpināsim jūs pārsteigt, sagādāt skaistas un burvīgas emocijas un skubināt ar tām dalīties ar pārējiem!

Šo “jaunā gada projektu” esam pabeiguši ar lielu prieku sirdī. Esam atpazīstami, un katrs vēlas mīļotajiem, draugiem un radiem uzdāvināt kādu spilventiņu. Esam diezgan labi apdāvinājuši viens otru, un ir laiks sākt strādāt, jau strādājam pie jauniem bet stabiliem pasūtījumiem.

Uz doto brīdi, ražojam jaunus spilventiņus ar uzrakstiem “Mīļajiem” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-maminai/. Svētki vai nē, atzīmējama diena vai tāda nav, darba diena vai brīvdiena, kāda starpība – māmiņa ir mīļa KATRU DIENU! Sievai nav garastāvoklis, galva sāp, bērni neklausa – atnes mājās pārsteigumu MĪĻAJAI https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-sievinai/, un redzēsi, sieviete momentā izmainīsies, uzplauks kā ziediņš. Man ļoti patīk tieši šis ražošanas process, ar uzrakstiem “MĪĻAJAI…”. Jūtu, ka katrā mājās, līdz ar šo spilventiņu ienāk siltums un miers. Bērni vairs nav razbainieki un vīrs arī, vēl tā neko sev “džekiņš”… 🙂

Pēc tam sāksies krājumu papildināšana ar “LABĀKAIS…” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labakais-bralis/. Vai tad “bračka” nav pats labākais? Protams IR!!! Ja Tu skolā esi iemācījies vielu, tas nozīmē, ka to Tev ir pasniegusi šī persona https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labaka-skolotaja/, un kādēļ viņai to nepateikt?

Atkārtošos, šis darbs man ļoti patīk, jo varu kādu ar to iepriecināt. Ja Tu man piekrīti, ver vaļā šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/ un aplūko, kam un kādu spilventiņu Tu vari uzdāvināt. Pasūti un saņem sev tuvākajā Omnivas pakomātā, un ļaujies dāvināšanas priekam!

Lai Tev ir izdevusies šī nedēļa un tiekamies veikalos!

Tavi “Aromātiskie spilventiņi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *